کلیدسازی شبانه روزی مرکز تهران

امروز خوشحال هستیم اعلام نماییم که یک کلیدساز سیار موتورسوار در مرکز تهران مستقر نموده ایم و از این پس آماده ارائه خدمات کلید سازی به همشهریان عزیز تهرانی هستیم. برای دسترسی و استفاده از خدمات کلید سازان موتور سوارن ما در مناطق مرکزی تهران و یا در محدوده های زیر می توانید با شماره تماس 09109535192 حاصل فرمایید. در این مسیر با ما همراه باشید.

امروزه پیشرفت تکنولوژی و اینترنتی شدن مشاغل، باعث سهولت در انجام کارها، خریدها و کسب و کارها شده است. این تکنولوژی به عرصه خدمات رسانی هم سرایت کرده است به طوری که امروزه مشاهده می کنیم که شما برای پیدا کردن کلیدساز نیاز به پرس و جو ندارید. فقط کافیست در اینترنت عبارت کلیدسازی شبانه روزی را سرچ کرده و از خدمات سایت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند استفاده نمایید.

✅البته به این نکته هم حتماً دقت نمایید که متخصص کلیدسازی خود را از جایی معتبر که دارای مجوزات لازم است، انتخاب نمایید و گول آگهی های تبلیغاتی بیهوده را نخورید. شما اگر در هرجایی از تهران هستید و نیاز به کلید ساز دارید تنها کافیست کلید سازی شبانه روزی شمال تهران، کلید سازی شبانه روزی شرق تهران، کلید سازی شبانه روزی غرب تهران، کلید سازی شبانه روزی سعادت آباد، کلید سازی شبانه روزی تجریش و… را بزنید تا از خدمات سایت کلید سازی دات کام استفاده نمایید.

خدمات ویژه کلید سازی شبانه روزی به این صورت می باشد که خدمات به صورت شبانه روزی و با جمع آوری کلیدسازان ماهر و در اختیار گذاشتن یک موتور به آنها بوده و شما با یک تماس خواهید توانست آن ها را در کنار خود داشته باشید.

🔑سایر خدمات کلید سازی دات کام

⏪این ها تنها بخشی از خدمات ما بود به واقع هیچ قفلی امکان ندارد که توسط کلیدسازان ما باز نشود. حتی شما می توانید با تماس گرفتن با ما به راحتی مغزی قفل درب را تعویض کرده و یا قفل درب خانه را به قفل ریموتی تغییر نمایید.

⏪متخصصین ما توانایی بازگشایی انواع درب های خودرو و یا آپارتمان را داشته و می توانند ریموت های درب پارکینگ شما را بسازند. پس در صورتی که کلید های خود را گم کردید نگران نباشید و دچار استرس نشوید زیرا به سرعت کلیدسازی در ارائه خدمت حاضر می باشد.

⏪تیم کلیدسازی متخصص در ساختن و ایجاد کلیدهای کد دار و سرقت هم می باشند و می توانند با کمک تجهیزات جدید انواع قفل های آویز، ضد سرقت، سیلندری، حیاطی و یا انباری و… را در کوتاه ترین زمان و با کم ترین معطلی باز کرده و یا از نو بسازد.

🔑محدوده خدمات کلید سازی دات کام

اگر خانه شما یا محل کار شما یا منزل شما در محدوده مرکزی تهران می باشد ما به شما این نوید را می دهیم تمام محله های مرکزی تهران را تحت پوشش داریم.

  • 👈کلید ساز سیار و شبانه روزی کلیدسازی در محله عباس آباد
  • 👈کلید ساز سیار و شبانه روزی کلیدسازی در محله مطهری
  • 👈کلید ساز سیار و شبانه روزی کلیدسازی در محله طالقانی
  • 👈کلید ساز سیار و شبانه روزی کلیدسازی در محله پیچ شمران

⏪شما عزیزان تهرانی در هر زمانی از شبانه روز که با قفل و کلید درب های خود به مشکل برخوردید، می توانید با شماره ۰۹۱۰۹۵۳۵۱۹۲ (کلیک جهت تماس)تماس گرفته تا در اسرع وقت نزدیکترین کارشناس کلید ساز به منطقه شما در محدوده مرکزی تهران، با موتور و به صورت فوری اعزام گردد.

نوع خدمت رسانینرخ (تومان)
کپی کلیدهای سوئیچ مانند ورودی حیاط، سیلندر و آویز ایرانیشروع از 3۰۰۰
کپی کلیدهای سوئیچی ورودی حیاط، سیلندر و آویز خارجی برنجیشروع از 4۰۰۰
کپی کلیدهای سوئیچی ورودی حیاط، سیلندر و آویز خارجی جنس استیل آنشروع از 5۰۰۰
کپی کلیدهای ورودی کامپیوتریشروع از 6۰۰۰
ساخته شدن و کپی کلیدهای ورودی دوبل و پله‌ایشروع از 10۰۰۰
کپی کلیدهای مغزی درب اتاقی معمولی جنس سربیشروع از 4۰۰۰
کپی سوئیچ های خودرو خارجیشروع از 7۰۰۰
ساختن و یا کپی سوئیچ اتومبیل‌های مدل بالا مانند رونیز، پیکاپ و مشابه خارجیشروع از 15۰۰۰
ساختن یا کپی برای خودروهای بنز، بی‌ام‌و و ولوتوافق طرفین
ساختن و کپی کلید گاوصندوقی کوتاه دنده دوطرفهشروع از 20۰۰۰
ساختن و کپی ریموت در محل کارگاهشروع از30۰۰۰
ساختن و کپی کلیدهای ضدسرقت خودروهای وارداتیتوافق طرفین
کپی سوییچ ضد سرقت انواع پراید و پژو (در کارگاه بدون ریموت و کلید خام)شروع از 50۰۰۰
ساختن یا کپی سوییچ خودرو ریو، زانتیا، و ال۹۰ (در کارگاه بدون ریموت و کلید خام)شروع از80۰۰۰
نرخ های مشخص شده در کلیدسازی بر اساس نرخ‌نامه درج شده در سایت اتحادیه تعمیرکاران قفل و کلید تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسپانسر: پیام جی پی اس فروشنده ردیاب خودرو