کاربردهای قفل الکترونیکی کمد

قفل الکترونیکی کمد

قفل الکترونیکی کمد یکی از بهترین و ایمن ترین قفل های الکترونیکی است که برای نصب بر روی انوع کمد مناسب میباشد. این قفل های الکترونیکی بهترین ابزار برای تامین ایمنی کمدها و وسایل شخصی ما میباشند که تنها در صورت وارد نمودن رمز و تایید سیستم باز میشوند. در این مطلب قصد داریم درباره قفل الکترونیکی کمد و ویژگی های آن با شما صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

مقدمه

کمدها یکی از مهمترین ابزار برای حفاظت از وسایل شخصی و بارارزش ما هستند که گاه ممکن است پول و اشیای شخصی گران قیمتان را نیز در آنها نگهداری کنیم. در این شرایط حفاظت از کمد و ایمنی آن در برابر سرقت و باز شدن غیر مجاز اهمیت خاصی پیدا میکند. در گذشته قفل های قدیمی کمدی با کلید باز میشدند و ایمنی چندان زیادی نداشتند اما در سالهای اخیر انواع متنوعی از قفل های الکترونیکی کمد به بازارها آمده که تضمین کننده ایمنی وسایل درون کمد میباشند.

کاربرد

قفل الکترونیکی برای انواع کمد اعم از کمدهای موجود در خانه و کمدهای موجود در اماکن عمومی مانند مجموعه‌های ورزشی، استخر، سونا، سالن‌های بدن‌سازی، هتل ها و ‌رختکن‌ها قابل استفاده میباشند. خوشبختانه این قفلهای الکترونیکی را میتوان بر روی انواع کمدهای چوبی، فلزی، MDF و …نصب نمود.

قفل الکترونیکی کمد

ویژگی ها

قفل های کمدی ظاهری زیبا داشته و طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی ساخته و روانه بازاها میشوند. این قفل ها معمولا در ابعاد کوچک و جمع و جوری ساخته میشوند و به راحتی با انواع رنگ های دکوراسیون ست میشوند. نصب این قفل ها آسان بوده و به تخصص خاصی نیاز ندارد. کار با این قفل نیز راحت بوده و با یک اشاره ساده به راحتی باز میشوند.

باتری

برق قفل الکترونیکی کمد از طریق یک باتری خارجی تامین میشود و نیازی نیست این قفل ها را به برق یا کامپیوتر وصل کنید. این قفلها بدون نیاز به سیم پیچی های پیچیده و تنها با یک باتری کار میکنند که پس از اتمام باتری نیز باید آن را تعویض نمود. این قفل ها جمع وجور زیبا بوده و فضای بسیار کمی را اشغال میکنند.

باز کردن قفل الکترونیکی کمد

قفلهای الکترونیکی کمد مانند دیگر قفل های الکترونیکی دارای یک صفحه ریدر هستند که امکان خوانش کلیدهای الکترونیکی را فراهم میسازد. این قفل ها معمولا با کارت، جاسوئیچی، دستبند و تگ باز میشوند.

مزایا

این قفلهای الکترونیکی مزایای زیادی دارند مانند حافظه هوشمند که امکان تعریف کردن تعداد مشخصی کلید را برای صاحب کمد ممکن میسازد. در این شرایط به جز صاحب کمد چند نفر دیگر نیز به کمد دسترسی دارند و میتوانند آن را باز نمایند. قفل الکترونیکی کمد قابلیت تعریف ۳۵ کلید الکترونیکی را فراهم میکند و در نتیجه تمامی اعضای خانواده میتوانند به کمد دسترسی داشته باشند.

در صورت گم شدن قفل اختصاصی کمد میتوان آن را باز نمود؟

بله! این قفل ها به جز کلیدهای اختصاصی معمولا دارای یک شاه کلید یا کلید مادر هستند که در صورت گم شدن کلیدهای اختصاصی به شما امکان باز نمودن قفل را میدهد. این شاه کلید معمولا به صاحب اصلی یا والدین داده میشود تا در صورت نیاز بتوانند درب قفل را باز کرده و اطلاعات آن را مجددا بازنویسی نمایند.

دیگر مزایا

قفل‌های الکترونیکی کمدی عمر طولانی دارند و احتمال خراب شدنشان بسیار پایین است. برای باز نمودن این قفل ها باید دستبند را به قفل نزدیک نمود تا به سرعت درب کمد باز شود. ان قفل ها مقاومت حرارتی بالایی داشته و برای نصب در شرایط جغرافیایی مختلف ایده آل هستند. دستبندهایی که برای باز کردن این قفلها به کارمیروند نیز قابلیت تحمل ۲۰ تا ۷۰ درصد رطوبت را دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.