نکات مهم برای خرید قفل الکترونیکی

نکات مهم برای خرید قفل الکترونیکی

قفل های دیجیتال بهترین و ایمن ترین ابزارها برای حفاظت از خانه و محل کار شما هستند. یکی از مراحل مهم در هوشمند سازی منازل نصب قفل های دیجیتالی هوشمند در ورودی خانه است که بالاترین ضریب ایمنی را برای محافظت از دارایی های شما ایجاد میکند.

امروزه قفل های دیجیتال هوشمند با دارا بودن ویژگی ها و قابلیت های منحصر به فرد به محبوب ترین قفل ها در سراسر جهان مبدل شده اند. از مهمترین قابلیت های قفل دیجیتالی هوشمند میتوان به امکان کنترل از راه دور تردد به خانه و ثبت دقیق زمان ورود و خروج اشاره کرذ.

قفل های الکترونیکی هوشمند بهترین قفل برای حفاظت و امنیت خانه هوشمند شما هستند. این قفل های پیشرفته و مدرن امکان مدیریت تردد و کنترل از راه دور درب ورودی خانه را برای صاحب خانه فراهم کرده اند.

نکات مهم برای خرید قفل الکترونیکی

اگر از حمل دسته کلیدهای سنگین خود خسته شده اید و همیشه از گم شدن کلیدهای خود و عواقب ناشی از کپی شدن آنها توسط سارقین هراس دارید پیشنهاد ما برای شما نصب قفل های دیجیتالی هوشمند است. با نصب این قفل ها رفت و آمد شما بسیار راحت تر شده و خطر سرقت نیز به حداقل می رسد.

شما میتوانید پس از نصب این قفل ها، برای اعضای خانواده مخصوصا کودکان و سالمندان و هر فردی که خودتان بخواهید یک کد دسترسی خاص تعریف کنید تا وقتی در خانه حضور ندارید آنها بتوانند به راحتی وارد خانه شوند. در این صورت دیگر نگران پشت در ماندن عزیزانتان نخواهید بود. اگر کاربر دلخواه رمز عبور خود را فراموش کرده باشد شما میتوانید خودتان از راه دور قفل الکتریکی هوشمند درب را برای او باز کنید.

 نکات مهم برای خرید قفل الکترونیکی

پیش از خرید قفل الکترونیکی هوشمند ابتدا باید نیازهای امنیتی خانه یا محل کار خود را مد نظر داشته باشد. این قفل ها نسبت به دیگر قفل های موجود در بازار گرانتر هستند بنابراین باید پیش از خرید قفل الکترونیکی هوشمند نیازهای امنیتی خود را به دقت بررسی کنید تا حتی الامکان از صرف هزینه های اضافی پیشگیری شود. در ادامه این مطلب با مهمترین نکات برای هنگام خرید قفل الکترونیکی  آشنا می شوید. با ما همراه باشید.

نکات مهم برای خرید قفل الکترونیکی هوشمند

  • تعداد قفل الکترونیکی مورد نیاز

ابتدا مشخص کنید چه تعداد از درب های ساختمان مورد نظر به قفل دیجیتالی احتیاج دارند. بیشتر ساختمان ها دارای دو درب ورودی و اصلی هستند که در این حالت نصب قفل های دیجیتال برای درب اصلی در اولویت است. البته بهتر است تمامی درب های اصلی ساختمان را با قفل های دیجیتالی ضد سرقت ایمن سازید تا خطر سرقت و ورود غیر مجاز را به حداقل برسانید.

  • تعیین نوع و تعداد دسترسی برای کاربران دلخواه

یکی از نکات مهم که برای خرید قفل دیجیتال باید به آن توجه داشته باشید نوع و تعداد کاربران دلخواهی است که میتوانند در عدم حضور شما نیز به ساختمان رفت و آمد کنند. با توجه به نوع کاربران مورد نظر شما که ممکن است اعضای خانواده و یا کارکنان یک اداره باشند قفل الکترونیکی متفاوتی باید انتخاب کنید.

برای مثال قفل الکترونیکی اثر انگشتی بهترین انتخاب برای ساختمان های اداری و شرکت هاست زیرا این قفل ها ایمنی بسیار بالایی داشته و کنترل تردد کارمندان و ساعت ورود و خروج آنها را آسان تر میکند. از طرفی این قفل ها قابلیت ثبت تعداد زیادی کد کاربری را دارند.

برای خانه ها و منازل مسکونی بهتر است از قفل های الکترونیکی ساده تری استفاده شود زیرا تعداد کاربرانی که میخواهید به قفل خانه شما دسترسی داشته باشند اندک است.

نکات مهم برای خرید قفل الکترونیکی

  • قیمت قفل الکترونیکی

یکی از مهمترین موارد در خرید قفل الکترونیکی میزان بودجه شماست. برای انتخاب یک قفل الکترونیکی مناسب چقدر میتوانید هزینه کنید؟

قفل های الکترونیکی در انواع مختلف و فیمت های متفاوتی به بازار عرضه می شوند و شما میتوانید با توجه به بودجه و نیازتان بهترین انتخاب را داشته باشید. البته ما توصیه میکنیم در خرید قفل دیجیتال دست و دلباز باشید و با صرف مقداری هزینه بیشتر بهترین و ایمن ترین قفل های الکترونیکی را برای خانه و محل کار خود انتخاب کنید. این قفل های باکیفیت در گذر زمان نیاز کمتری به صرف هزینه های عملیاتی سرسام آور داشته و در نتیجه از نظر اقتصادی به صرفه خواهند بود.

  • ظاهر و طراحی قفل الکترونیکی

یکی دیر از نکات مهم در خرید قفل دیجیتال توجه به طراحی و زیبایی ظاهر آن است. بدون شک طراحی جذاب و ظاهر زیبای قفل الکترونیکی نمای زیباتری به خانه شما خواهد داد.

اهمیت تهیه قفل الکترونیکی هوشمند

قفل های الکترونیکی هوشمند ایمن ترین و بهترن قفل های موجود در بازار هستند که با دارا بودن بهترین ویژگی های منیتی بدون شک بهترین انتخاب برای محافظت از خانه و محل کار شما هستند.

مهمترین ویژگی این قفل های هوشمند امکان کنترل از راه دور آنها است که به شما این قدرت را میدهد که در هر نقطه جغرافیایی که هستید ورود و خروج افراد مختلف به خانه و محل کار خود را در دست بگیرید. این قابلیت، بسیاری از مشکلات قفل های قدیمی را از بین برده است.

برای کنترل از راه دور این قفل ها میتوانید از فناوری های مدرنی چون WiFi، بلوتوث و Z-Wave استفاده کرده و با استفاده از گوشی هوشمند خود کنترل قفل را در دست بگیرید. بدین ترتیب شما میتوانید در هر زمان و مکان و حتی هنگام مسافرت نیز درب خانه را کنترل کنید. برای این کار شما تنها به یک گوشی هوشمند و اتصال به اینترنت احتیاج دارید.

نکات مهم برای خرید قفل الکترونیکی

مهمترین قابلیت های قفل الکتریکی هوشمند

  1. قابلیت ارسال پیام به گوش هوشمند شما و گزارش ورود و خروج افراد مختلف
  2. ارسال پیام هشدار به تلفن همراه در صورت بروز حوادث ایمنی مانند آتش شوزی
  3. امکان باز کردن درب از راه دور برای کاربری که رمز را فراموش کرده است.
  4. و …

قفل های الکترونیکی هوشمند بهترین انتخاب برای حفظ ایمنی و پیشگیری از ورود غیر مجاز و سرقت هستند. بنابراین نگران قیمت زیاد این قفل ها نباشید زیرا کمی هزینه بیشتر ارزش این آرامش و امنیت فوق العاده را دارد. برای انتخاب قفل دیجیتال بیشتر از هر چیز نیازهای امنیتی خود را در نظر بگیرید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

 

1 دیدگاه در “نکات مهم برای خرید قفل الکترونیکی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.