نحوه کار کردن قفل اثر انگشتی

نحوه کار کردن قفل اثر انگشتی

با توجه به وجود وسایل با ارزش از زمان قدیم همیشه یافتن یک جای امن برای قرار دادن آنها دور از دسترس سارقان یک کار پراهمیت بوده است. تا جایی که به مرور زمان قفل های رمزی وارد باز شد. اما امروزه نیازی به همراه داشتن کلید نیست زیرا گمشدن آن و جعل از روی کلید ممکن است امنیت خانه شما را به خطر بیندازد از این جهت استفاده از قفل های دیجیتال و اثر انگشتی رواج دارد. در این مقاله نحوه کار کردن قفل اثر انگشتی را به شما نشان خواهیم داد.

منحصر بفرد بودن اثر انگشت هر شخص

همانطور که می دانید با اینکه قفل های دیجیتال در بازار وجود دارد حتی ممکن است با گذاشتن انگشت شما روی رمز به راحتی سارقان رمز عبور را به روش های مختلف بیابند. اما اثر انگشت هر شخص متعلق به خود اوست و قابلیت جعل کردن آنرا ندارد همانطور که برای معتبر بودن سند خودرو یا زمین و خانه باید اثرانگشت خود را روی کاغذ بزنید به همین جهت استفاده از قفل دیجیتال اثر انگشتی برای شما خیلی با ارزش خواهد بود.

نحوه کار کردن قفل اثر انگشتی

یک سنسور اثر انگشتی داخل قفل وجود دارد که به راحتی با گذاشتن انگشت خود روی آن اثر انگشت شما اسکن می شود و به راحتی تبدیل به داده های عددی می شود و قفل درب باز می شود به همین سادگی این کار رخ خواهد داد.

قیمت قفل اثر انگشتی

برای خرید این نوع از قفل تنها کافیست با کلید ساز سیار و شبانه روزی شهر و استان خود که تمامی شماره ها داخل سایت قرار دارد تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.