نحوه نصب قفل برقی درب حیاط سیزا

نحوه نصب قفل برقی درب حیاط سیزا

آنچه مشخص است قدیم از قفل کلون برای بستن دربهای حیاط استفاده می شد حال شاهد  خرید قفل کامپیوتری و نصب آن روی درب حیاط هستیم با این وجود باز هم نیاز به نصب قفل برقی باعث می شود که امروزه با خرید این نوع قفل و نصب آن امنیت خانه را بالا ببریم. زیرا شما با نصب قفل برقی درب حیاط به نوعی باعث می شوید که با زدن دکمه آیفون به صورت اتوماتیک درب حیاط را باز کنیدو نیازی به استفاده از کلید نیست.

انواع قفل های برقی

بهتر است قبل از نصب قفل برقی Cisa شما را با انواع قفل برقی آشنا کنیم .

قفل برقی زنجیری : این مدل قفل توسط آیفون باز می شود و به قفل درب بازکن معروف است که به راحتی می توانید در تصویر زیر نحوه نصب آنرا مشاهده کنید. و به راحتی می توانید قفل کامپیوتری را به قفل برقی تبدیل کنید.

قفل برقی زبانه ای : نوع جدیدی از قفل برقی نامیده می شود که برای دربهای چوبی و فلزی است که به صورت توکار نصب می شود.

قفل برقی هتلی : این نوع قفل می تواند براساس سنسور اثر انگشت یا وارد کردن کد رمز باز شود.

قفل برقی فشاری درب حیاط سیزا : این نوع قفل به راحتی می تواند جایگزین قفل درب حیاط شود تا به راحتی به وسیله برق و دکمه آیفون باز  شود و حتی برخلاف قفل زنجیری امکان باز شدن آن توسط سارقان وجود ندارد.

راهنمای نصب قفل برقی سیزا

در ابتدای کار مشاهده می کنید که در تصویر زیر قسمت های مختلف این نوع قفل برقی به شکل زیر است.

مرحله اول : تنها کافیست ابتدا قفل کامپیوتری قبلی را باز کنید یا اگر جوشکاری شده با سنگ فرز آنرا برش دهید و پایه زیر قفل را روی آن نصب کنید.

مرحله دوم  : بستن سیم تغذیه قفل

مرحله سوم :در این مرحله تنها کافیست ابتدا پایه گیره را نصب کنید که دارای پیچ است و سپس با پیچ های آلنی خود گیره بر آن نصب کنید.

در مرحله آخر کافیست قاب مشکی مانند را روی آن نصب کنید.

خرید  اینترنتی قفل برقی سیزا

برای خرید این نوع قفل و نصب آن به راحتی می توانید شماره کلیدسازی آنلاین داخل سایت را بگیرید تا هم عکس و قیمت برای شما فرستاده شود و در صورت نیاز خود کلیدساز درب منزل شما امکان نصب قفل را داشته باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.