نحوه در آوردن سوئیچ شکسته از قفل خودرو

نحوه در آوردن سوئیچ شکسته از قفل خودرو

شاید برای شما اتفاق افتاده باشد که با چرخاندن سوئیچ  داخل استارتر ماشین بشکند در صورت روشن بودن ماشین می توانید سریعا به نزدیکترین کلیدسازی بروید یا حتی بدون نیاز به پیدا کردن کلیدساز سریعا با شماره تلفن کلیدسازی شبانه روزی ۰۹۱۰۶۸۵۹۶۷۲ تماس بگیرید تا سریعا کلیدساز به محل مورد نظر بیاید. در صورتی که عجله ندارید می توانید بدون نیاز به کلیدساز و با داشتن انبردست، قلاب بافتنی، روغن روان کننده به صورت اسپری و فرچه سیمی اقدام به در آوردن سوئیچ شکسته از قفل خودرو کنید.

حتی هنگام در آوردن سوئیچ شکسته از استارتر خودرو نیاز به یک سوئیچ یدکی دارید که کلیدساز می تواند آنرا برای شما بسازد حتما از سوئیچ یدکی مجهز به سیستم ایموبلایزر استفاده کنید زیرا با وجود این سیستم تنها قابلیت روشن شدن خودرو با سوئیچ خود وجود دارد.

ابزار لازم برای در آوردن سوئیچ شکسته خودرو

  1. روغن روان کننده به صورت اسپری
  2. قلاب بافتنی
  3. پیچ گوشتی
  4. انبردست یا دم باریک
  5. فرچه سیمی

مراحل در آوردن سوئیچ شکسته خودرو از استارتر ماشین

  1. در مرحله اول با فرچه سیمی روی استارتر را تمیز کنید.
  2. پس از آن با روغن روان کننده که بصورت اسپری است داخل استارتر را روغن بزنید.
  3. با استفاده از قلاب بافتنی و پیچ گوشتی سوئیچ شکسته را در بیاورید.
  4. در انتها با استفاده از انبردست یا دم باریک به آرامی نصف دیگر سوئیچ را در بیاورید.

خرید سوئیچ یدکی ایموبلایزر از کلیدسازی سیار

پس از در آوردن سوئیچ شکسته نیاز به یک سوئیچ یدکی دارید که بهتر است سریعا با کلیدساز سیار تهران کلید تماس بگیرید تا خود را به شما برساند و سوئیچ یدکی خودرو را بسازد. فراموش نکنید که هنگام سفارش سوئیچ یدکی حتما ایموبلایزر باشد.

چیپ ایموبلایزر داخل سوئیچ خودرو وجود دارد و با ارتباط سیگنال بین ایموبلایزر و ECU ماشین استارت می خورد در غیر این صورت رله فعال می شود و باک بنزین و برق موتور قطع می شود و همین عاملی بر راه نیفتادن ماشین است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.