نحوه تعویض مغزی قفل درب ضد سرقت

نحوه تعویض مغزی قفل درب ضد سرقت

امروزه به دلیل مقاومت و جنس درب ضد سرقت تمامی آپارتمان ها برای بالا رفتن امنیت خانه از درب های ضد سرقت استفاده می کنند. مغزی قفل درب ضد سرقت به نوعی رکن اساسی هر درب می باشد. و قیمت مغزی یا همان توپی قفل بسته به حرفه ای بودن آن دارد. اما در این مقاله قصد داریم نحوه تعویض مغزی قفل درب ضد سرقت به شما آموزش دهیم.

انواع سیلندر و مغزی قفل

باید به شما بگوییم که  به هنگام کرایه کردن خانه و اسباب کشی شما ممکن است با این حرف صاحب خانه مواجه شده باشید که برای اطمینان بیشتر مغزی قفل را عوض کن. خب به این دلیل صاحب خانه ها این حرف را می زنند زیرا ممکن است کلید خانه دست کارگر یا افراد دیگری باشد و احتمال سرقت یا هرچیزی وجود دارد.

نحوه عوض کردن کلید درب ضد سرقت

برای اینکه شما یک کلید جدید داشته باشید هنگام مراجعه به کلید سازی تنها کافیست که مغزی قفل را در دست داشته  باشید و آنرا به کلید ساز نشان دهید. به واقع دیگر به مانند قفل درب حیاط نیازی نیست که رمز قفل را کلیدساز عوض کند تنها شما با خرید مغزی قفل می توانید یک کلید جدید داشته باشید.

نحوه باز کردن و تعویض مغزی و توپی قفل درب ضد سرقت

در مرحله اول در تصویر مشاهده میکنید کافیست که از سمت داخل جایی که کلید را داخل قفل می اندازید دوپیچ را باز کنید در این صورت از سمت بیرون هم قسمت روی مغزی در می آید. در قسمت بعدی هم کافیست قسمت زبانه درب جایی که کل قفل داخل آن وجود دارد سه پیچ قرار دارد که یکی قسمت بالا و دیگری قسمت پایین و یکی قسمت وسط است شما کافیست که پیج وسط را باز کنید تا به راحتی بتوانید مغزی قفل را در بیاورید.

در صورتی که برای تعویض مغزی قفل درب ضد سرقت با مشکل مواجه شده اید کافیست با کلید ساز سیار شهر خود که شماره های آن داخل سایت است تماس بگیرید تا به درب منزل شما بیاید و کار تعویض را انجام دهد.

قیمت مغزی قفل درب ضد سرقت

همانطور که می بینید ساختار مغزی یا همان توپی قفل بسته به مکانیزم داخلی آن دارد ممکن است در بازار از قیمت سی هزار تا قیمت دویست هزار هم مغزی وجود داشته باشد که هر چقدر قیمت بالاتر باشد بهترین مغزی می باشد.

 

1 دیدگاه در “نحوه تعویض مغزی قفل درب ضد سرقت

  • سلام
    من یک توپی جدید گرفتم وقتی روی در نصب میکنم از پشت درب هم میچرخه و هم قفل رو انجام میده،اما از بیرون در اصلا کلید نمیچرخه،خیلی هم تلاش کردم ولی درست نشد،دلیل چی میتونه باشه؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.