نحوه بستن قفل فرمان چند کاره خودرو

بهترین وسیله برای جلوگیری از سرقت ماشین نصب دزدگیر یا ردیاب خودرو است. با این وجود برخی برای اینکه هزینه کمتری بپردازند اقدام به خرید قفل فرمان و قفل پدال می کنند. از جمله مزایای استفاده از قفل پدال و فرمان می توان به افزایش زمان تاخیر در سرقت ماشین اشاره کرد. به طور حتم دو وسیله قفل فرمان و پدال تنها باعث ایجاد ترس و دلهره در سارقین می شود و زمان زیادی از آنها می گیرد در غیر این صورت باز کردن چنین قفل هایی کاری ندارد و مانع از سرقت صد درصد خودرو نخواهد شد.

به طور کلی هر وسیله ای اگر روی ماشین نصب کنید مانع از سرقت ماشین نخواهد شد و تنها با نصب دزدگیر خودرو می توانید باعث ایجاد سر و صدا و  با نصب ردیاب خودرو امکان ردیابی آنلاین خودرو وجود خواهد داشت.

قفل فرمان بهتر است یا قفل پدال

قفل فرمان روی فرمان خودرو بسته می شود و مانع از حرکت فرمان ماشین می شود مگر اینکه شیشه را بشکنید که همین عامل باخبردار شدن صاحب ماشین می شود. اما قفل پدال به پدال ماشین بسته می شود و به این معناست که سارق برای باز کردن قفل پدال باید خم شود تا آنرا باز کند. پس هر کدام از آنها فواید و کاربرد خاص خود را دارند.

نحوه بستن قفل فرمان چند کاره خودرو

این نوع قفل فرمان دارای دو قابلیت ویژه یعنی بستن همزمان قفل روی فرمان و پدال ماشین را دارد. حتی شما می توانید از قفل فرمان چند کاره برای قفل کردن دنده ماشین استفاد کنید.

  1. قابلیت بستن همزمان قفل فرمان و قفل پدال با هم
  2. بستن قفل روی فرمان
  3. بستن قفل روی دنده ماشین

قفل فرمان چنده کاره سه قسمت داره که قسمت زیرین روی پدال و قسمت بالای آنرا روی دسته فرمان ماشین مطابق تصاویر زیر قرار دهید.

خرید قفل فرمان چند کاره خودرو

برای خرید این نوع قفل فرمان با قیمت ارزان تر از بازار و با کیفیت بالاتر کافیست که شماره تلفن … کلیدسازی ایرانیان را بگیرید تا در اسرع وقت با فرستادن عکس قفل فرمان از واتساپ و تایید توسط شما آنرا توسط کلیدساز سیار درب منزل شما بفرستند.

نویسنده : فرشاد ذوقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسپانسر: پیام جی پی اس فروشنده ردیاب خودرو