نحوه باز کردن قفل ماشین بدون کلید

نحوه باز کردن قفل ماشین بدون کلید

یکی از کارهایی  که خیلی از شما ها هنگام قفل شدن درب خودرو انجام می دهید تماس گرفتن با کلید ساز می باشد. اما شما می توانید با روش هایی که داخل سایت می گذاریم به صورت کار آمد اقدام به باز کردن قفل درب خودرو بدون کلید کنید. همانطور که قبلا در مقالات آموزش باز کردن با بند کفش، باز  کردن درب خودرو قفل شده با جا لباسی را توضیح ددایم امروز قصد داریم نحوه باز کردن قفل ماشین بدون کلید و با استفاده از گوشی تلفن انجام دهیم.

نحوه باز کردن درب خودرو قفل شده با گوشی

هنگامی که شما با خرید دزدگیر همیشه درب ماشین را با ریموت باز می کنید. شاید این سوال برای شما پیش بیاید که اگر ریموت کنترل را به همراه نداشته باشید چگونه می توان درب ماشین را باز کرد. در اینجا به شما یک روش کاملا ساده نشان می دهیم که می تواند برای شما کارآمد باشد. برای اینکار کسی که ریموت را به همراه دارد یعنی همسر شما یا یکی از همکاران شما کافیست با شماره شما تماس بگیرید و شما گوشی را کنار درب خودرو ببرید تا طرف مقابل شما با زدن دکمه باز کردن ریموت باعث شود از طریق سیگنال موبایل به راحتی درب خودرو شما باز شود.

تبدیل گوشی به ریموت ماشین

شما می توانید با نصب نرم افزار Viper SmartStart روی گوشی خود به نوعی گوشی را تبدیل به ریموت ماشین کنید.

شما می توانید به راحتی با نگاه کردن به این کلیپ آموزشی نحوه باز کردن قفل درب خودرو ها با استفاده از گوشی را مشاهده کنید.

در انتها اگر می دانید که حتی با آموزش هایی که داخل سایت وجود دارد باز هم نمی توانید درب خودرو را باز کنید کافیست با شماره کلیدسازی شبانه روزی تهران تماس بگیرید تا سریعا خود را به محل برسانند و درب خودرو شما را باز کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.