نحوه باز کردن قفل دیجیتال و نصب قفل هوشمند

نحوه باز کردن قفل دیجیتال و نصب قفل هوشمند

به طور کلی امروزه با نصب قفل های دیجیتال و هوشمند دیگر نیازی به داشتن کلید برای باز کردن قفل خانه نیست. شما می توانید به راحتی با وارد کردن رمز عبور و یا گذاشتن اثر انگشت قفل دیجیتال را باز کنید در صورتی که برای قفل هوشمند کمی متفاوت تر است و شما با گوشی و ریموت قادر به باز کردن قفل هوشمند خانه هستید. به نوعی با هوشمند سازی خانه و نصب قفل هوشمند عملا از طریق نرم افزار گوشی و حتی با ریموت کنترل قادر به باز کردن درب خانه هستید. با توجه به مزایای قفل دیجیتال و قفل هوشمند انتخاب با شماست که کدامیک را نصب کنید با این حال در این مقاله قصد داریم نحوه باز کردن قفل دیجیتال و نصب قفل هوشمند را به صورت کاملا تصویری توضیح دهیم.

برای محافظت بهتر از خانه خود و همچنین جلوگیری از ورود سارقان به خانه خود بهتر است اقدام به خرید و نصب قفل دیجیتال و قفل هوشمند کنید. برای اینکه قیمت انواع قفل دیجیتال و هوشمند را بدانید کافیست با شماره تلفن 09109535192 کلیدسازی ایرانیان تماس بگیرید. حتی در صورت خرید قفل هوشمند کلیدسازی ایرانیان می تواند کلیدساز را اعزام کند.

نحوه باز کردن قفل دیجیتال

تنها کافیست ابتدا کار مراحل زیر را مطابق تصاویر انجام دهید.

در آوردن قسمت داخلی قفل دیجیتال

مطابق تصویر ابتدا دو پیچ رویه قفل باز کنید و سپس کاور قسمت داخلی قفل را در بیاورید. قفل های دیجیتال دارای پورت هستند از این رو هنگام باز کردن قسمت داخلی پورت را باز کنید.

در آوردن قسمت بیرونی قفل دیجیتال

با باز کردن قسمت داخلی و در آوردن پورت قفل دیجیتال، حال به آرامی قسمت بیرونی قفل را در بیاورید. با کشیدن قسمت بیرونی قفل دیجیتال شفت و پورت هم از مغزی قفل بیرون می آید.

نحوه در آوردن مغزی قفل دیجیتال

قفل های دیجیتال هم به مانند دیگر قفل های درب دارای مغزی قفل هستند. برای در آوردن مغزی قفل ابتدا دو پیچ روی زبانه درب را با پیچ گوشتی باز کنید و سپس مغزی قفل دیجیتال را در بیاورید.

نحوه نصب قفل هوشمند روی درب خانه

با خرید قفل هوشمند مشاهده می کنید که قسمت های مختلف قفل چون مغزی قفل، قسمت های داخلی و بیرون و پیچ داخل پکیج قرار دارد.

قرار دادن مغزی قفل هوشمند

مطابق تصویر مغزی قفل را داخل درب قرار داده و سپس دو پیچ روی زبانه درب را محکم می بندیم.

بستن قسمت بیرونی قفل هوشمند.

هنگامی که می خواهید قسمت بیرونی قفل نصب کنید حتما شفت از بین مغزی قفل عبور دهید و پورت را زیر مغزی عبور دهید تا به قسمت داخلی قفل وصل کنید.

بستن قسمت داخلی قفل هوشمند

در این مرحله ابتدا قسمت زیرین قفل را که صفحه ای فلزیست میگذاریم و سپس پورت را از آن عبور می دهیم و کاور قفل را روی آن محکم پیچ می کنیم.

قرار دادن باتری داخل قفل هوشمند

تمامی قفل های هوشمند برای کار کردن نیاز به منبع تغذیه دارند. منبع تغذیه و برق قفل هوشمند از باتری تامین می شود.

نصب نرم افزار و باز کردن قفل درب با گوشی

برای اینکه بتوانید قفل درب را با گوشی باز کنید کافیست نرم افزار قفل هوشمند را دانلود و روی گوشی نصب کنید. با انجام تنظیمات نرم افزار به راحتی قادر خواهید بود که درب خانه را با گوشی باز کنید.

نویسنده : فرشاد ذوقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسپانسر: پیام جی پی اس فروشنده ردیاب خودرو