نحوه باز کردن درب خودرو قفل شده

نحوه باز کردن درب خودرو قفل شده

برخی از اوقات شاید برای شما هم پیش آمده باشد که درب ماشین شما خراب شده و از سمت بیرون باز نمی شود. اما در این هنگام شاید شما ناخواسته و به صورت عجله ای بیرون بروید و درب خودرو را ببندید در این هنگام اگر شیشه ماشین بسته باشد و سوییچ هم داخل ماشین باشد دچار مشکل خواهید شد. در اینجا قصد داریم نحوه باز کردن درب خودرو قفل شده از طریق چوب لباسی به شما آموزش دهیم تا در این مواقع به راحتی بدون نیاز به پرداخت پول به کلید ساز آنرا باز کنید.

مراحل باز کردن درب خودرو با چوب لباسی فلزی

در ابتدای کار باید شما یک چوب لباسی فلزی و دم باریک به همراه داشته باشید و آنرا ببرید. سپس با انبوردست یا دم باریک نوک چوب لباسی را که برش داده اید خم کنید.

در این مرحله هم کافیست یک کیسه بادکنک داشته باشید. کافیست که یک کمی درب ماشین را از سمت بالا باز کنید و یک تیکه چوب را طوری در لبه در قرار دهید که لبه درب ماشین آسیب نبیند.

سپس با استفاده از کیسه بادکنک و باد کردن آن مشاهده خواهید کرد که به نسبت بالای درب خودرو باز می شود طوری که بتوانید آویز فلزی که از چوب لباسی فلزی درست کرده اید پایین برود.

در این مرحله کافیست آویز فلزی را به دستگیره درب نزدیک کنید تا براحتی با کشیدن آن به سمت بیرون درب خودرو باز شود.

البته ما در همین سایت کلیپ آموزش باز کردن درب خودرو با چوب لباسی را گذاشته ایم که آن هم یک روش دیگر است که بتواند به شما کمک کند. پس با دانستن این آموزش ها حتی اگر در بیابان بودید یا در هنگام بارش برف در جاده بودید و درب خودرو شما بسته شد به راحتی می توانید آنرا باز کنید زیرا در این مواقع کلید ساز سیار وجود ندارد که به کمک شما بیاید. حال اگر در پارکینگ خانه یا در جاده با این مشکل برخورد کردید به راحتی می توانید با گرفتن شماره تماس داخل سایت کلید ساز را مطلع کنید تا به محل و موقعیت شما بیاید و درب خودرو را باز کند.

3 دیدگاه در “نحوه باز کردن درب خودرو قفل شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.