مغزی قفل درب ضد سرقت

مغزی قفل درب ضد سرقت

مغزی قفل درب ضد سرقت

امروزه شاید همه شما درب ضد سرقت به گوشتتان خورده باشد. در واقع امروزه بیشتر از درب های ضد سرقت در آپارتمان ها، ادارات و سازمان ها و خانه ها استفاده می شود و به دلیل داشتن امنیت بالا همه به خرید درب ضد سرقت سوق پیدا می کنند. اما در این بین باید به شما بگوییم که قفل درب ضد سرقت در ابتدای سفارش به صورت معمولی نصب می شود . شما می توانید برای امنیت بالا مغزی قفل درب ضد سرقت را عوض کنید.

مغزی یا توپی قفل

در واقع واژه مغزی یا همان توپی قفل به صورت مشابه بکار برده می شود و این امکان را به شما می دهد که با تعویض قفل درب ضد سرقت امنیت خانه خود یا اداره یا شرکت را بالا ببرید. با اینکه امروزه از انواع درب ضد سرقت استفاده می شود که به صورت درب ضد سرقت چینی، درب ضد سرقت ترکی و درب های ضد سرقت فولادی و چوبی در بازار وجود دارد اما ممکن است به دلیل وجود قفل های بدی که روی آنها نصب شده باشد امنیت درب ضد سرقت را پایین بیاورد.

تعویض مغزی یا قفل درب ضد سرقت

شما اگر از قفل های نصب شده روی درب ضد سرقت خانه خود یا هر مکانی که هستید ناراضی هستید کافیست که با خرید مغزی قفل  یا همان توپی قفل و با باز کردن مغزی قفل درب اقدام به بستن قفل جدید کنید. اما یک سوال که پیش می آید این است که درب های ضد سرقت اجزای پیچیده ای دارند که هر کسی نمی تواند مغزی قفل را عوض کند پس شما با گرفتن شماره تماس های کلید سازان می توانید مشکل خود را حل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسپانسر: پیام جی پی اس فروشنده ردیاب خودرو