مزایای چشمی درب دیجیتال

مزایای چشمی درب دیجیتال

به حفره ای که وسط درب آپارتمان قرار داده می شود که شما بتوانید افراد پشت درب را ببنید چشمی درب گفته می شود. با وجود فواید نصب چشمی درب ممکن است با خراب شدن لامپ راه پله هنگام شب نتوانید فرد پشت درب را از چشمی ببنید در این هنگام چشمی درب دیجیتال به کار می آید. چشمی درب دیجیتال دارای یک مانیتور است که به راحتی با نزدیک شدن افراد پشت درب خانه شما تصویر روی مانیتور نمایش داده می شود و زاویه دید را افزایش می دهد. با نصب چشمی دیجیتال به راحتی افراد را با زاویه دید بیشتر می توانید ببنید.

چشمی درب دیجیتال دارای حافظه بین 2 تا 8 گیگابایت است که این امکان به شما می دهد حتی در صورت نبودن در خانه از افراد پشت درب عکس و فیلم بگیرد تا بعدا چک کنید که در نبود شما چه کسانی پشت درب آمده اند. برای خرید چشمی درب دیجیتال کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۰۹۵۳۵۱۹۲   کلید سازی ایرانیان تماس بگیرید.

مزایای چشمی درب دیجیتال

 1. تنها با نگاه کردن در مانیتور می توانید فرد پشت درب را ببنید اما در چشمی های معمولی حتما باید از سوراخ چشمی نگاه کنید که به دلیل ایجاد سایه ، فرد پشت درب متوجه حضور کسی در خانه خواهد شد.
 2. قابلیت گرفتن عکس و فیلم از رفت آمدهای مشکوک توسط چشمی
 3. قابلیت گرفتن عکس و فیلم از تمامی کسانی که زنگ درب خانه شما به صدا در می آورند تا در صورت نبود شما حتی بتوانید بفهمید چه کسانی به خانه شما آمده اند و شما خانه نبوده اید.
 4. ثبت عکس های اچ دی توسط چشمی دیجیتال
 5. ثبت زمان عکسبرداری و فیلمبرداری
 6. قابلیت زوم کردن عکسهای گرفته شده توسط چشمی
 7. وسعت دید بیشتر نسبت به چشمی های درب معمولی
 8. یکی از ویژگی های جالب چشمی های دیجیتال دید در شب است. در واقع حتی اگر کسی در تاریکی زنگ خانه شما را بزند شما می توانید به راحتی او را شناسایی کنید. این قابلیت چشمی های دیجیتال از طریق حس گر مادون قرمز می باشد که موجب می شود چشمی دیجیتال عکس هایی با کیفیت مطلوب در تاریکی بگیرد.
 9. قابلیت نصب راحت چشمی بدون نیاز به سیمکشی و منبع تغذیه خارجی
 10. فراهم کردن ظاهری زیبا به درب خانه شما
 11. ظرفیت شارژ بالایی دارند و در هنگام کمبود شارژ اعلام هشدار می کنند. پس از هر بار شارژ تا چند روز نیازی به شارژ مجدد ندارند و از طریق شارژر به راحتی قابل شارژ کردن هستند.
 12. معمولا چشمی های دیجیتال حافظه ای بین ۲ تا ۸ گیگابایت دارند.
 13. دارای صفحه نمایشگر لمسی که انتقال فیلم و عکس را راحت می کند.
 14. قابل جابجایی صفحه نمایش چشمی درب دیجیتال به جاهای مورد نظر شما
 15. 15.    این چشمی های دیجیتال قابلیت تغییر زنگ درب و همچنین کم و زیاد کردن صدای آن را دارند.
 16. کیفیت بالا
 17. قابلیت نصب چشمی درب دیجیتال روی انواع درب ضدسرقت
 18. چشمی های دیجیتالی غالبا همراه با ضمانت حداقل یک ساله به فروش می رسند.

قیمت چشمی درب دیجیتال

برای اطلاع از قیمت دقیق چشمی درب دیجیتال تنها کافیست با شماره تلفن کلیدسازی ایرانیان تماس بگیرید. با نصب چشمی دیجیتال امنیت درب های ضد سرقت را بالا ببرید.

نویسنده: فرشاد ذوقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسپانسر: پیام جی پی اس فروشنده ردیاب خودرو