قفل درب اثر انگشتی Ola

قفل درب اثر انگشتی Ola

اگر به دنبال خرید انواع قفل ها ی محکم هستید که بتوانید با نصب آن امنیت خانه خود را بالا ببرید باید به شما بگوییم که انواع قفل کارتی، قفل هوشمند، قفل دیجیتال در بازار وجود دارد ولی آنچه بیشتر جلب توجه می کند خرید دستگیره اثر انگشتی Ola است که به شما این امکان را می دهد که بدون نیاز به  استفاده از گوشی یا کلید مکانیکی تنها با فشردن اثر انگشت خود آنرا باز کنید. به واقع قفل درب اثر انگشتی Ola به شکل یک دستگیره است و به مانند دیگر قفل های هوشمند نیست که شما حتما باید ابتدا اثر انگشت خود را روی آن بگذارید تا سپس قفل درب باز شود بلکه به شکل یک دستگیره کاملا هوشمند است.

معرفی قفل اثر انگشتی Ola

اگر شما به هنگام خرید قفل های هوشمند به دنبال دستگیره اثر انگشتی هستید که قیمت آن با توجه به امکاناتی که دارد بسیار بالا است ما به شما دستگیره اثر انگشتی Ola را معرفی می کنیم که دارای یک سنسور اثر انگشتی است که به شما امکان باز کردن درب را در کمتر از یک ثانیه می دهد. بله بهترین قفل هوشمند در بازار جهانی را Ola شامل می شود.

دارای طولانی ترین عمر باتری

همانطور که می دانید تمامی قفل های هوشمند و دیجیتال، اثر انگشتی و کارتی دارای یک باتری داخلی هستند که Ola هم از این قاعده مستثنی نیست اما باید توجه کنید که طول عمر باتری این قفل نزدیک به ۷ سال است.

ویژگی های اصلی آن

  • سادگی در انجام کار : این قفل بدون نیاز به کلید یا تلفن همراه و تنها با اثر انگشت شما باز می شود.
  • استفاده بیش از حد از باتری
  • نصب راحت و آسان

نحوه نصب قفل اثر انگشتی Ola

این قفل به سادگی هر چه تمام تر می تواند نصب شود و به راحتی شما می توانید مغزی قفل و همچنین قسمت داخلی قفل را داخل درب چوبی یا ضد سرقت بگذارید و سپس با بستن دستگیره به صورت کاملا کارآمد از آن استفاده کنید.

نحوه نصب قفل اثر انگشتی Ola

نحوه نصب قفل اثر انگشتی Ola

اپلیکیشن مورد استفاده

این قفل به راحتی هر چه تمام تر کار می کند علاوه بر این شما می توانید با نصب نرم افزار Ola روی گوشی خود و با گذاشتن اثر انگشت خود روی آن و تنظیم کردن قفل با اثر انگشت خود به هیچ کسی غیر از خود اجازه باز کردن درب را ندهید. البته حتی می توانید این قابلیت را روی نرم افزار ایجاد کنید که چندین نفر از دوستان یا خانواده شما هم بتوانند با درج اثر انگشت خود روی دستگیره درب را باز کنند.

منبع : kickstarter

 

1 دیدگاه در “قفل درب اثر انگشتی Ola

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.