قفل برقی ریموت دار درب حیاط

قفل برقی ریموت دار درب حیاط

قفل برقی ریموت دار درب حیاط

خیلی از ما به دلیل داشتن ماشین یا اموال با ارزشی که داخل خانه داریم به دنبال نصب انواع وسایل چون دوربین مداربسته ، درب ضد سرقت و انواع قفل برقی هستیم که بتوانیم امنیت خانه را بالا ببریم. در این مقاله می خواهیم فواید استفاده از قفل برقی ریموت دار درب حیاط را برای شما شرح دهیم.

این قفل ها امکان قفل درب حیاط با استفاده از کلید مکانیکی و حتی باز کردن درب از داخل توسط شستی و از بیرون توسط کارت و ریموت کنترل را می دهد. این نوع قفل ها به دلیل داشتن باتری داخلی به شما امکان استفاده از ریموت کنترل برای باز کردن یا بستن درب حیاط را می دهد.

قیمت قفل برقی ریموت دار TSA

این نوع قفل ها بسته به امکاناتی که دارند در بازار قمیت های متفاوتی دارند. بعنوان مثال برخی از آنها تنها قابلیت باز و بستن درب از طریق کلید مکانیکی و ریموت را دارند که قیمت آنها بین 120هزار تومان می باشد اما همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید این نوع قفل برقی هم قابلیت باز کردن درب از داخل با کلید مکانیکی و شستی دارد و هم قابلیت باز کردن کردن از طریق کارت و ریموت کنترلی دارد.

شما برای اطلاع از آخرین قیمت این نوع قفل ها می توانید با کلید سازان ما که شماره آنها با عنوان کلیدسازی شبانه روزی تهران، کلیدسازی شبانه روزی بندرعباس، کلیدسازی شبانه روزی شیراز، کلیدسازی شبانه روزی مشهد، کلیدسازی شبانه روزی بابل ، کلیدسازی شبانه روزی تبریز و… ثبت شده است تماس بگیرید تا به شما آخرین قیمت را بدهند و در صورت خرید و نصب آن می توانید با گرفتن تماس سریعا محصولات را درب منزل تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسپانسر: پیام جی پی اس فروشنده ردیاب خودرو