فواید نصب قفل کارتی در مشاغل مختلف

کاربرد قفل کارتی در مشاغل مختلف

قفل کارتی یکی دیگر از قفل های هوشمند در بازار است که نیاز به داشتن کلید را برای باز کردن قفل درب از بین می برد. امکان کنترل تردد عبور و مرور، عدم نیاز به حمل دسته کلید و … از فواید نصب قفل کارتی است که بیشتر صاحبان کسب  و کار، کارفرمایان و صاحبان هتل ها و شرکت ها آنرا به عنوان انتخاب اول می نامند. شما می توانید با خرید و نصب قفل کارتی با کارت درب را باز کنید و قابلیت فعال کردن قفل های کارتی برای انواع کاربران با کارت شناسایی معتبر دارید.

نصب قفل کارتی نگرانی شما را بابت گم کردن دسته کلید از بین می برد و حتی می توانید قفل کارتی را توسط چندین نفر با کارت شناسایی باز کنید. در صورت نیاز امکان افزودن و حتی حذف کاربر وجود دارد. برای خرید و نصب قفل کارتی می توانید با شماره تلفن ۰۹۱۰۹۵۳۵۱۹۲  کلیدسازی ایرانیان مجهز به انواع کلیدسازان ماهر در نقاط مختلف تهران تماس بگیرید.

  کاربرد قفل  کارتی در مشاغل مختلف

مزایای قفل کارتی در بیمارستان ها و مراکز درمانی

به نصب قفل کارتی امکان کنترل تردد در بخش های مختلف بیمارستان چون آزمایشگاه، اتاق عمل، اتاق ICU ، اتاق استریل و… آسان خواهد بود. به دلیل اهمیت بهداشت در چنین مکان هایی کنترل تردد افراد مسئله ای مهم است که با نصب قفل کارتی کاملا قابل کنترل است.

قفل کارتی حتی دارای ریموت کنترل است و امکان باز و بستن درب توسط ریموت کنترل وجود دارد. بخصوص اینکه با نصب قفل کارتی برای بخش ICU که حساسیت های خاصی دارد میتوان رفت و آمد به آن را به شدت محدود کرده و برای ورود پرستاران از ریموت کنترل برای باز و بستن درب استفاده کرد.

مزایای نصب قفل کارتی در اتاق کنترل متروها

کنترل قطارها در مسیرهای مختلف و اطلاعات حساس امنیتی مرتبط در متروها در اتاق مترو ثبت می شود. از این رو تنها ورود و خروج افراد مجاز در اتاق کنترل مترو مجاز است که با نصب قفل کارتی به راحتی می توانید این تردد ها را چک کنید و در صورتی که افراد با کارت غیر مجاز قصد ورود به اتاق را داشته باشند آلارم هشدار به صدا در بیاید.

کاربرد قفل کارتی در مدارس و دانشگاه ها

با نصب قفل کارتی و قابلیت دسترسی دانش آموزان و دانشجویان به کارت شناسایی برای باز کردن درب مجهز به قفل کارتی دیگر افراد مختلف وارد مدارس و دانشگاه ها نخواهند شد. به وفور شاهد ورود افراد ناشناخته به مدارس و دانشگاه ها و حتی ایجاد مزاحمت برای آنها بوده ایم که حتی با گذاشتن نگهبان مسلما کنترل تردد این همه دانشجو و دانش آموز سخت است و تنها راه حل نصب قفل کارتی است.

سیستم این قفل ها در صورت بروز حوادث طبیعی مانند زلزله و یا آتش سوزی فعال شده و آلارم هشداررا به صدا در می آورد. در این حالت درب به صورت خودکار باز می شود تا برای تخلیه و خروج سریع مشکلی پیش نیاید.

مزایای قفل کارتی در باشگاه های ورزشی

مدیریت باشگاه ها با نصب قفل های هوشمند چون قفل کارتی روی کمد باشگاه قصد دارند که امنیت باشگاه را افزایش دهند. با نصب چنین قفل هایی مسلما بازیکنان و ورزشکارانی که به باشگاه می آیند احساس امنیت می کنند و خیالشان بابت حفظ اموال خود در کمد راحت خواهد شد.

بازکنان و مشتریان VIP با نصب نرم افزار هوشمند کنترل قفل بر روی تلفن همراه خود میتوانند در هر زمان و مکان و حتی از راه دور از وضعیت قفل کارتی خود باخبر شوند.

مزایای قفل کارتی در  هتل ها

یکی از مزیت های هتل های چند ستاره و با کیفیت حفظ امنیت و ایمنی مسافران است. یک مسافر با مشاهده امنیت بالای هتل مسلما خیالش از حفظ اموال خود داخل هتل راحت می شود. این امنیت تنها با نصب قفل های هوشمند چون قفل کارتی میسر می شود. مهمانان ویژه می توانند با نصب نرم افزارهای هوشمند کنترل قفل کارتی بر روی تلفن همراه خود، ورود و خروج به اتاقشان را حتی از راه دور کنترل کنند.

مزایای قفل کارتی در ادرات

نصب قفل های کارتی در اماکن ادارای مزایای زیادی برای مدیران دارد که از مهمترین آنها می توان به امنیت بالا، امکان کنترل ورود و خروج پرسنل، جلوگیری از ورود افراد غیر مجاز به بخش های حساس و امنیتی مانند مانند اتاق مدیریت و اتاق سرورها، ریموت کنترل و نیز قفل اتوماتیک اشاره کرد.

نویسنده : فرشاد ذوقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسپانسر: پیام جی پی اس فروشنده ردیاب خودرو