فواید استفاده از قفل های الکترومغناطیسی

فواید استفاده از قفل های الکترومغناطیسی

همه ما می دانیم به دلیل وجود تعداد زیاد قفل در بازار و انواع قفل ریموت دار و همچنین متفاوت بودن مغزی قفل به دنبال خرید یک قفل بهتر هستیم. زیاد بودن تعداد قفل ها باعث سردرگمی ما می شود که در مقالات سایت سعی در معرفی انواع قفل ها می کنیم. حال قصد داریم فواید استفاده از قفل های الکترومغناطیسی برای شما شرح دهیم.

قفل الکترومغناطیسی چیست؟

در واقع این نوع قفل ها از یک آرمیچر پلیت و صفحه فلزی ساخته شده است که آهنربای قوی بین آنها باعث می شود که درب خانه شما با استفاده از این قفل بسته شود و با استفاده از زنگ در یا حتی کارت خوان ها و سنسور شناسایی افراد بتوانید در را باز کنید. اما باید به شما بگوییم که  خرید قفل الکترومغناطیسی برای خانه های هوشمند، فرودگاه ها، زندان ها و.. مفید می باشد که در اینجا فواید و معایب آنها را شرح می دهیم.

مزایای استفاده از قفل الکترومغناطیسی

این نوع قفل ها به دلیل وجود آهنربای داخل آنها باعث بالا رفتن امنیت خانه یا جایی می شود که از آن استفاده می شود. البته باید به شما بگوییم که این نوع قفل ها  به راحتی نمی توانند باز شوند. و کاملا ضد ضربه هستند و در هنگام باز کردن درب با اهرم آسیب کمتری به قفل و درب می آید.

معایب استفاده از قفل الکترومغناطیسی

این نوع قفل ها به هنگام قطع برق باز می مانند و به نوعی برای اینکه این عیب رفع شود باید به آن یک منبع برق پایا وصل کنیم.

ممکن است هنگام باز بودن قفل به دلیل قطع برق یا از بین بردن آهنربای بین قفل باشد که باید آن را رفع کرد. البته شما برای خرید انواع قفل و توپی و مغزی قفل می توانید با قفل سازی و کلیدسازان ما تماس بگیرید. در واقع سایت ما یک کلید سازی شبانه روزی می باشد که می توانید با گرفتن شماره و تماس سریعا به محل شما اعزام شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.