فواید استفاده از قفل برقی ریموت دار

فواید استفاده از قفل برقی ریموت دار

فواید استفاده از قفل برقی ریموت دار

شاید تا به حال اسم محصولی به نام قفل برقی ریموت دار به گوشتان خورده باشد و با خود فکر کنید که با توجه به قیمت قفل برقی ریموتی آیا ارزش خرید آنرا دارد. باید به شما بگوییم که با نصب این نوع قفل شما می توانید امنیت خانه، اداره و محل کار خود را بالا ببرید. این نوع قفل را می توان روی تمامی درب های چوبی، درب های ضد سرقت و درب های فلزی نصب کرد البته تفاوت هایی بین آنها وجود دارد.

برای خرید قفل ریموت دار میتوانید به سایت تهران کلید مراجعه نمایید.

و از نصب رایگان بهره‌مند گردید

نصب قفل ریموتی برقی روی درب ضد سرقت

در ابتدای کار باید به شما بگوییم که برای نصب قفل ریموتی شما باید با کلید سازان  ماهر تماس بگیرید. که سایت ما انواع کلید سازان ماهر را دور هم جمع آوری کرده است و به صورت کلید سازی شبانه روزی تهران، کلید سازی شبانه روزی بابل، کلید سازی شبانه روزی بندر عباس، کلید سازی شبانه روزی رشت و… شناخته می شود و این امکان را به شما می دهد که در هر جایی از کشور ایران هستید سریعا با گرفتن شماره کلید ساز گذاشته شده در سایت بتوانید کارهای مربوط به کلیدسازی را برطرف کنید. در واقع باید به شما بگوییم که نوع قفل برقی ریموت دار برای درب های ضد سرقت به این صورت است که سمت بیرون درب دستگیره وجود دارد اما سمت داخل درب به صورت ریموت دار باز  می شود.

اما در عین حال برای نصب قفل برقی ریموتی روی درب های فلزی و درب اتاق مدیر یا منشی شما شاهد قفل هایی هستید که بدون دستگیره می باشد و از طرف داخل با ریموت باز می شود و از سمت بیرون با ریموت و کلید قفل باز می شود . قیمت قفل ریموت برقی حدودا 120 هزار تومان می باشد البته شما می توانید با تماس گرفتن با کلید سازهایی که در سایت گذاشته شده است قیمت این محصول را به صورت دقیق بپرسید.

نوع قفل برقی ریموت دار می تواند بسته به نوع مکان مثل طلافروشی، سازمان های اطلاعاتی و… متفاوت باشد. حتی شما می توانید با تماس گرفتن با کلید سازان ماهر اقدام به تبدیل قفل درب حیاط به قفل برقی ریموت دار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.