فاکتورهای مهم در هنگام خرید درب ضد سرقت

فاکتورهای مهم در هنگام خرید درب ضد سرقت

فاکتورهای مهم در هنگام خرید درب ضد سرقت

امروه درب های ضد سرقت به یکی از اجزاء جدایی ناپذیر ایمنی ساختمان تبدیل شده اند و نصب آنها برای حفظ امنیت خانه و محل کار یک امر بسیار ضروری محسوب می شود. درب های ضد سرقت در انواع و مدل های مختلفی روانه بازارها می شوند اما سوالی که در هنگام خرید این درب ها مطرح است این است که برای خرید یک درب ضد سرقت باکیفیت و استاندارد باید به چه نکاتی توجه کرد؟

در ادامه شما را با فاکتورهای مهم در هنگام خرید درب ضد سرقت آشنا می کنیم. با ما همراه باشید.

فاکتورهای مهم در هنگام خرید درب ضد سرقت

زیبایی درب ضد سرقت

درب ضد سرقت یکی از اجزاء بسیار مهم در نمای بیرونی خانه شماست و زیبایی آن بدون شک بر زیبایی خانه شما بسیار اثرگذار خواهد بود. در واقع درب ضد سرقت یکی از بخش های خانه است که بیننده در نگاه اول آن را می بیند و زیبایی آن نشان دهنده سلیقه صاحبخانه است.

درب ضد سرقتی که انتخاب می کنید باید با ظاهر کلی خانه شما هارمونی داشته باشد برای مثال اگر خانه شما معماری کلاسیک دارد درب ضد سرقتی که انتخاب می کنید باید طراحی کلاسیک داشته باشد و برای خانه ها و آپاتمان هایی با ظاهر مدرن به یک درب ضد سرقت با طرح مدرن نیاز خواهید داشت.

درب ضد سرقت عایق صوتی و حرارتی باشد.

درب های ضد سرقت مدرن اغلب عایق حرارتی و صوتی هستند که موجب ایجاد آرامش و جلوگیری از اتلاف انرژی در خانه شما می شود. این ویژگی در ساختمان سازی مدرن بسیار مهم و حیاتی است.

درب ضد سرقت را متناسب با آب و هوای منطقه انتخاب کنید.

یک درب ضد سرقت ایده آل باید با آب و هوای محل زندگی شما متناسب باشد. در واقع جنس چوب درب ضد سرقت باید متناسب با آب و هوای منطقه شما باشد. بدین ترتیب جنس چوب ایده آل درب ضد سرقت برای مناطق سردسیر با جنس چوب درب ضد سرقت در مناطق گرمسیر متفاوت است. این مساله برای استحکام درب در شرایط آب و هوایی منطقه باید در نظر گرفته شود.

رویه درب استحکام کافی داشته باشد.

هنگام خرید درب ضد سرقت به استحکام بیرونی آن نیز توجه کنید. این استحکام برای پیشگیری از آسیب رویه درب در زمان اسباب کشی و و ورود و خروج اشیاء بسیار مهم است.

قفل درب ایمنی بالایی داشته باشد.

یکی از مهمترین نکاتی که در هنگام خرید درب ضد سرقت باید به آن توجه داشته باشید قفل درب ضد سرقت است. قفل درب ضد سرقت مهمترین بخش آن و تعیین کننده میزان ایمنی و کارایی این دربهاست. توجه داشته باشید که هر چه تعداد زبانه های قفل بیشتر باشد ایمنی آن نیز بیشتر است. بهترین قفل ها برای درب های ضد سرقت قفل های هوشمند ضد سرقت هستند.

قفل درب ضد سرقت ضد اسید باشد.

یکی از قابلیت های مهم درب ضد سرقت استاندارد ضد اسید بودن قفل آنهاست. سارقین ممکن است برای باز کردن درب ضد سرقت اقدام به ریختن اسید در قفل آن نمایند اما اگر درب ضد سرقت شما ضد اسید باشد این کار بی اثر بوده و امنیت خانه حفظ خواهد شد.

3 دیدگاه در “فاکتورهای مهم در هنگام خرید درب ضد سرقت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.