ساخت سوئیچ یدکی هنگام گم شدن سوئیچ خودرو

ساخت سوییچ یدکی هنگام گم شدن سوییچ خودرو

هنگامی که به ماشین خود نزدیک می شوید و دست در جیب خود می برید گم شدن سوییچ خودرو می تواند یک نگرانی را در وجود شما بیاورد اما جای نگرانی نیست شما می توانید با روش های زیادی اقدام به باز کردن درب خودرو بدون کلید کنید مثل باز کردن با بند کفش، با جا لباسی و… اما در این هنگام اگر از این روش ها نمی توانید استفاده کنید با گرفتن شماره تماس کلید ساز سیار می توانید یک سوییچ یدکی داشته باشید. ساخت سوییچ یدکی هنگام گم شدن سوییچ خودرو کاری است که توسط متخصصین کلیدساز انجام می شود.

اجرت ساخت سوییچ یدکی خودرو

به واقع اگر درب ماشین شما باز باشد و نیاز به یک سوییچ یدکی دارید کلیدساز بدون دریافت دستمزد این کار را انجام می دهد. اما اگر درب ماشین قفل باشد ابتدا توسط کد قفل ماشین که روی یک کارت درج شده است اقدام به باز کردن درب خودرو می کند. پس از آنکه درب خودرو باز شود اقدام به ساخت سوییچ یدکی می کند.

هنگام ساخت سوییچ یدکی یک نکته وجود دارد اگر ماشین شما به تکنولوژی ایموبلایزر باشد باید برای ساخت سوییچی یدکی که بتوانید ماشین را روشن کنید ابتدا سوییچ کد دهی شود اما در غیر این صورت اگر ماشین شما تکنولوژی ایموبلایزر نداشته باشد نیازی به کددهی سوییچ نیست.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.