روش باز کردن قفل درب اتاق با کارت اعتباری

روش باز کردن قفل درب اتاق با کارت اعتباری

چقدر کلافه کننده است زمانی که شما با یکی از همسایه ها صحبت می‌کنید و یهو درب واحد بسته می‌شود. حالا به این فکر می‌کنید که الان که کسی خانه نیست و کلید را به همراه ندارم چطوری درب ضد سرقت را باز کنم. اولین چیزی که به ذهن همه ما می‌رسد زنگ زدن به کلید ساز است اما به راحتی امکان باز کردن قفل درب با کارت اعتباری وجود دارد. درست شنیدید می‌تونید یک کارت اعتباری از همسایه هاتون بگیرید و با آن درب ضدسرقت را باز کنید. البته این روش را تنها زمانی به کارتان می‌آید که درب خانه قفل نشده باشد و به اصلاح چند کلیده نکرده باشید. خب با ما همراه باشید تا این روش کارآمد را یاد بگیرید یه زمانی ممکن است نیاز به اجرای آن داشته باشید.

باز کردن قفل درب با کارت اعتباری تنها زمانی جوابگوست که درب واحد را قفل یا چند کلیده نکرده باشید. اگر درب ضد سرقت واحد خود را قفل کرده اید و به خرید رفته اید و حالا کلید خانه را گم کرده اید در این جا نیاز است که حتما با کلید ساز تماس بگیرید. نگران نباشید کلیدسازی شبانه روزی ایرانیان در هر جایی از تهران و کشور کلیدساز سیار داره و سریعا به محل اعزام میشه.

چطوری می توانیم درب اتاق یا درب ضد سرقت واحد را باز کنیم؟

فراموشی به سن و سال شما مربوط نیست، برای هر کدام از ما شاید یک بار پیش آمده باشد که وارد راه پله بشیم و یهو درب واحد بسته شود اگر کسی خانه باشد که عالیه درب را باز می‌کنند در غیر اینصورت باید دست بکار شوید.

خرابی دستگیره درب اتاق یکی از دلایلی است که ممکن است با قفل شدن درب اتاق مواجه شوید و نتوانید درب اتاق را باز کنید. در این زمان با کارت اعتباری می‌توانید بدون حضور کلید ساز خود شما دست بکار شوید و درب اتاق را باز کنید.

برای باز کردن قفل درب اتاق و خانه با کارت اعتباری حتما نکات زیر توجه کنید

  1. مطمئن شوید که درب اتاق یا درب واحد را چند کلید نکرده باشید.
  2. یک کارت اعتباری چون کارت عابر بانک، کارت مترو که انعطاف پذیر و شکننده نباشد انتخاب کنید.

برای باز کردن قفل درب خانه و باز کردن قفل درب خودرو کافیست با کلیدسازی شبانه روزی و شماره 09127796576 تماس بگیرید تا سریعا کلیدسازان ما بیایند.

آموزش تصویری باز کردن درب اتاق و خانه با کارت اعتباری

مرحله اول: ابتدا کارت اعتباری را به طرف داخل ببرید جایی که قسمت بین دو درب است.

مرحله دوم : کارت اعتباری را به سمت بالا ببرید و سریعا آنرا به سمت پایین جایی که زبانه قفل وجود دارد بیاورید و سپس با یک فشار به داخل باعث شوید که زبانه قفل به سمت داخل برود

مرحله سوم : همزمان با فشار دادن کارت به داخل کافیه دستگیره را به جهت عقربه های ساعت بچرخانید.

هنگامی که درب خانه قفل است چطوری آنرا باز کنیم؟

در این زمان به دلیل اینکه درب خانه چند کلید شده است و اگر از نوع درب ضد سرقت باشد قفل شده است و باز کردن آن با کارت، سنجاق و… غیر ممکن است تنها باید با کلیدساز معتبر تماس بگیرید تا قفل و مغزی درب ضد سرقت را باز کند.

با کارت اعتباری امکان باز کردن درب اتاقی که کلید پشت آن جا مانده است وجود دارد؟

این روش تنها برای دستگیره های معمولی کاربرد دارد.

باز کردن درب با کارت اعتباری

نویسنده : فرشاد ذوقی

2 دیدگاه در “روش باز کردن قفل درب اتاق با کارت اعتباری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسپانسر: پیام جی پی اس فروشنده ردیاب خودرو