دربهای ضدسرقت ایرانی و ویژگی های آن

دربهای ضدسرقت ایرانی یکی از محبوبترین و پرفروشترین انواع درب ضد سرقت در بازار ایران هستند که معمولا از درب های ضد سرقت ترک ارزانتر و از درب های ضد سرقت چینی گرانتر هستند. درب های ضد سرقت ایرانی کیفیت خوبی داشته و از این جهت توان رقابت با نمونه های خارجی را دارند. کیفیت و قیمت مناسب درب های ضد سرقت ایرانی مهمترین عوامل فروش خوب این نوع درب های ضد سرقت هستند. در این مطلب قصد داریم شما را با تمام ویژگی ها و مزایای این نوع درب ها آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

مقدمه

دربهای ضدسرقت ایرانی از تنوع بسیار خوبی برخوردار هستند و از نظر ایمنی نیز در سطح بالایی قرار دارند. این درب ها در مدل ها و رنگ های متنوعی ساخته شده و پاسخگوی سلیقه های مختلف میباشند. از طرفی این دربها ساخت استادکاران ایرانی بوده و یک کالای ارزشمند ملی محسوب میشوند. در ادامه مهمترین مزایای این نوع درب های ضد سرقت را ذکر کرده ایم.

دربهای ضدسرقت ایرانی

مهمترین مزایای درب ضدسرقت ایرانی

درب های ضد سرقت ایرانی بیش از هر چیز ایمن هستند و در برابر فضا، ضربه و برش مقاومت بسیار بالایی دارند. این درب ها عایق انرژی بوده و در برابر نفوذ رطوبت و آب نیز بسیار مقاوم هستند. اگر یک درب ضد سرقت ایرانی باکیفیت را برای ورودی خانه خود نصب کردید میتوانید از بابت مقاومت آن مطمئن باشید زیرا در لایه میانی این درب ها مواد ویژه ای تزریق شده که آنها را در برابر انواع ضربات سنگین محافظت کرده و خاصیت ضد برش، ضد مته، ضد اسید و ضد رطوبت به این دربها داده است. رنگ این دربها پلی استر بوده که در برابر رطوبت مقاومت بسیار خوبی دارد.

خرید دربهای ضدسرقت ایرانی

سازندگان درب های ضد سرقت ایرانی کیفیت بسیار خوبی در محصولات خود ایجاد کرده اند که خانه را در برابر ورود غیر مجاز سارقین و حوادث طبیعی چون زلزله و آتش سوزی نیز ایمن کرده است. خوشبختانه درب های ضد سرقت ایرانی سطح کیفی بسیار بالایی داشته و از استاندراد خوبی برخوردارند و شما میتوانید با اطمینان خاطر این دربهای زیبا و ایمن را برای محافظت از محل زندگی و کار خود انتخاب کنید.

ایمنی درب ضدسرقت

بدون شک ایمنی درب ضد سرقت مهمترین ویژگی آن است و این ایمنی بیش از هر چیز به قفل یک درب ضد سرقت بستگی دارد. اگر شما بخواهید به یک مسافرت چند روزه بروید طبیعتا نگران خانه و وسایل خود خواهید بود اما نصب یک درب ضدسرقت ایمن و باکیفیت و قفل و زنجیر کردن آن میتواند تا حد بسیار زیادی از این نگرانی شما بکاهد. قفل و زنجیر کردن معمولی درب نمیتواند خانه شما را در برابر سارقین حرفه ای ایمن کند. یک سارق حرفه ای میتواند با چند ترفند ساده قفل های معمولی را باز کند و وارد خانه شود. درب های ضد سرقت مجهز به قفل های دیجیتال بهترین راه حل برای حفاظت خانه در برابر ورود غیر مجاز هستند که در صورت هوشمند سازی این ایمنی چند برابر خواهد بود.

امنیت درب ضد سرقت ایرانی در چه حد است؟

در های ضدسرقت ایرانی اغلب مجهز به قفل های دیجیتال هستند که امکان هوشمند سازی آنها نیز وجود دارد. همین ویژگی موجب شده که این درب ها ضریب ایمنی بسیار خوبی داشته و برای نصب در اماکن مختلف مسکونی، اداری و تجاری مناسب باشند. به طور کلی هر چه تعداد زبانه های قفل دیجیتال درب بیشتر باشد امکان باز کردن آن توسط سارق به حداقل میرسد. خوشبختانه درب های ضد سرقت ایرانی به گونه ای طراحی شده اند که سارقین در ۹۹ درصد مواقع نمیتوانند آن را باز کنند.

دربهای ضدسرقت ایرانی

سخن پایانی

در سالهای اخیر روش های سرقت پیچیدگی زیادی پیدا کرده و قفل های قدیمی نمیتوانند ایمنی خانه و وسایل شما را تضمین کنند. اینگونه قفل ها را میتوان بدون زحمت و با وسایل ساده ای مثل پیچ گوشتی باز کرد بنابراین برای ایمنی آپارتمان و خانه خود باید به سراغ درب های ضد سرقت بروید که بهترین سد برای حفاظت از خانه شما هستند. فراموش نکنید اگر درب ضد سرقت یک قفل معمولی داشته باشد هیچ تفاوتی با دربهای ساده قدیمی ندارد. بنابراین درب ضد سرقت باید مجهز به یکی از انواع قفل های دیجیتال مانند قفل های کارتی، اثر انگشتی، رمزی و … باشند تا ایمنی مورد نظر شما را فراهم کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.