خرید قفل ضد سرقت طلا فروشی

خرید قفل ضد سرقت طلا فروشی

خرید قفل ضد سرقت طلا فروشی

همه ما می دانیم که طلا فروشی ها بهترین مکان برای سرقت سارقان می باشند که با دستبرد زدن به آنها پول کلانی به جیب می زنند. با اینکه با نصب دوربین مدار بسته و دزدگیر همیشه فکر می کنیم که امنیت بانک ها و طلافروشی ها بالا می رود اما در واقع سارقان برای آنها هم راه حل هایی دارند با بستن سر صورت خود و غیر فعال کردن دزدگیر می توانند به راحتی به طلافروشی و بانک ها دستبرد بزنند. بهترین راه حل خرید قفل ضد سرقت طلا فروشی می باشد. اما از کجا بدانیم که کدام قفل مناسب طلافروشی ها می باشد. در این مقاله به معرفی قفل ضد سرقت ریموت دار به نام هیواندا برای طلا فروشی ها می پردازیم.

فواید استفاده از قفل ضد سرقت طلا فروشی

طلا فروشی ها با خرید درب ضد سرقت می توانند علاوه بر محکم کردن محیط خود و داشتن یک درب محکم امنیت آنجا را بالا ببرند اما نباید فراموش کنند که قفل درب ضد سرقت ساده می باشد و شما می توانید با تعویض مغزی قفل درب ضد سرقت و خرید قفل ضد سرقت طلا فروشی امنیت آنجا را ده برابر کنید. قفل ضد سرقت هیوندا که ساخت کره می باشد همزمان هم با برق و هم با باتری کار می کند تا در صورت قطع شدن برق سریعا با باتری کار کند و علاوه بر این دارای چهار ریموت کنترل دار می باشد که به راحتی می توانید از آنها استفاده کنید که تعداد ریموت ها می تواند تا 16 عدد افزایش یابد.

    • خارج بودن از دید افراد بیرون از طلا فروشی
    • قابلیت باز کردن قفل با ریموت از خارج و باز کردن با ریموت و دستگیره درب از داخل طلا فروشی

 

فواید استفاده از قفل ضد سرقت طلا فروشی

فواید استفاده از قفل ضد سرقت طلا فروشی

قیمت قفل ضد سرقت طلا فروشی هیوندا

این نوع قفل به قیمت بین 800 هزار تومان تا یک میلیون صد هزار تومان در بازار موجود می باشد با اینکه قیمت قفل خیلی بالا می باشد اما به واقع امنیت طلافروشی را دو چندان می کند. شما می توانید هنگام خرید درب ضد سرقت و زنگ زدن به کلید سازان حرفه ای  تهران، کلید سازی مشهد، کلید سازی اصفهان یا هر شهری که هستید اقدام به نصب قفل ضد سرقت  روی درب طلا فروشی خود یا بانک و خرده فروشی ها کنید.

 

1 دیدگاه در “خرید قفل ضد سرقت طلا فروشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسپانسر: پیام جی پی اس فروشنده ردیاب خودرو