ثبت نام در آموزشگاه کلید سازی

شغل های خدماتی چون جوشکاری، نقاش ساختمان، کلید سازی و… جزو شغل هایی با آینده هستند. شما هیچ کلید سازی نخواهید دید که بیکار باشد. سایت کلید سازی به دنبال اشتغال زایی است به همین دلیل با برگزاری کلاس های آموزش کلید سازی راه را برای شما باز می گذارد تا کلید سازی را به صورت حرفه ای فرا بگیرید. برای ثبت نام در آموزشگاه کلید سازی و اطلاع از هزینه شهریه و ساعات کلاست تنها کافیست با شماره ۰۹۱۰۶۸۵۹۶۷۲ تماس بگیرید.

آموزش کلید سازی

یک کلید ساز ماهر و متخصص باید توانایی باز کردن هر نوع قفل درب و قفل ماشین را داشته باشد. کلید سازان حرفه ای ما کاملا شما را با انواع قفل ها آشنا می کنند. پس از آن روش های باز کردن با جالباسی، بند کفش، باز کردن قفل با سنجاق سر و…. را آموزش می دهند.

  1. آشنایی با انواع قفل درب و قفل ماشین
  2. نحوه ساخت سوئیچ یدکی برای ماشین
  3. نحوه نصب انواع قفل برقی و الکتریکی
  4. آموزش باز کردن انواع گاو صندوق
  5. روش های باز کردن قفل درب و قفل آویز و قفل ماشین

بازار کار کلید ساز

با توجه به ساخت انواع قفل برقی و الکتریکی و کارتی نیاز مبرم به کلید ساز احساس می شود. شما با یادگیری کامل و آموختن روش نصب قفل برقی به راحتی می توانید مشغول به کار شوید. حتی آموزشگاه کلید سازی حاضر است افرادی که در آموزشگاه ثبت نام می کنند و پس از گذراندن دوره کامل تخصص لازم را فرا گرفتند به استخدام خود در بیاورد.

امروزه با توجه به شلوغ بودن خیابان ها و نداشتن وقت برای رفتن به کلید سازی ها، کارها کاملا به صورت اینترنتی انجام می شود. هر شخص برای پیدا کردن کلید ساز تنها کافیست با شماره ۰۹۱۰۶۸۵۹۶۷۲  تماس بگیرد تا سریعا کلید ساز سیار در آنجا باشد.

35 دیدگاه در “ثبت نام در آموزشگاه کلید سازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.