تبدیل صندلی دوچرخه به قفل دوچرخه

تبدیل صندلی دوچرخه به قفل دوچرخه

کسانی که مایل به انجام ورزش دوچرخه سواری هستند. می دانند که قیمت دوچرخه های کوهستانی خیلی زیاد می باشد. بنابراین بسیار مهم است که بتوانند با استفاده  از وسیله ای از دارایی خود مراقبت کنند. با اینکه امروزه شاهد ساخت انواع ردیاب دوچرخه هستیم و حتی قفل های هوشمندی دوچرخه وجود دارند که مجهز به ردیاب هستند. اما شاید قیمت بالای این وسایل باعث شود هر کسی نتواند آنها را بخرد. اما در مقاله آموزشی امروز نحوه تبدیل صندلی دوچرخه به قفل دوچرخه را برای شما شرح می دهیم.

خرید صندلی دوچرخه Seatylock

شما می توانید با پرداخت تنها ۱۲۹ دلار صاحب این صندلی دوچرخه شوید. به واقع شاید تا به حال برای خرید دوچرخه به تمامی قطعات آن توجه کرده باشید. اما می دانید که قفل دوچرخه یک عضو جدایی ناپذیر است که بعدا باید اقدام به خرید آن کنید تا بتوانید دوچرخه خود را قفل کنید. اما باید به شما بگوییم که صندلی دوچرخه Seatylock به راحتی تبدیل به یک قفل می شود. وبه مانند یک قفل مخفی کار می کند.

محل دقیق مغزی قفل Seatylock

به هنگام خرید قفل دوچرخه حتما با انواع مدل های مختلف آن مواجه می شوید. اما در اینجا صندلی دوچرخه Seatylock به راحتی روی زین دوچرخه سوار می شود و هنگامی که می خواهید به جایی بروید و دوچرخه خود را باز کنید کافیست صندلی را در بیاورید و آنرا باز کنید. خواهید دید که می توانید آنرا به میله ای و دوچرخه نصب کنید. البته یک قفل هم دارد که مغزی قفل هم به مانند دیگر قفل های دوچرخه کار می کند.

پس با استفاده از این صندلی دوچرخه دیگر نیازی به خرید قفل دوچرخه و حمل آن ندارید . البته برای خرید انواع قفل دوچرخه و قفل پدال و قفل فرمان می توانید با شماره داخل سایت تماس حاصل کنید . تا کلید سازی سیار به صورت ۲۴ ساعته پاسخگو شما باشد. و در هر لحظه می تواند انجام خدمات را صورت گیرد.

منبع : kickstarter

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.