بهترین مکان برای پنهان کردن کلید در خانه کجاست؟

پنهان کردن کلید

کلیدها ابزار لازم برای بازکردن قفل ها هستند که باید همواره در جایی مطمئن و دور از دسترس سارقین نگهداری شوند. امکان گم شدن کلیدها و خطر کپی شدن آنها توسط سارقین همواره یکی از دغدغه های اصلی افراد در هنگام خروج از خانه است. همین مساله موجب شده که بسیاری از افراد قبل از بیرون رفتن از خانه کلید را در جایی از خانه پنهان کنند تا دیگر نگران گم کردن آن در نباشند. اگر شما هم میخواهید در هنگام خروج از خانه کلید را جایی از خانه یا حیاط مخفی کنید باید بسیار مراقب باشید که کلید را در مکانی قابل دسترس قرار نداده باشید. در این مطلب قصد داریم بهترین روش های پنهان کرن کلید در خانه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.

مقدمه

قفل و کلید یکی از مهمترین ابزارهای امنیتی برای حفاظت از خانه و محل کار در برابر ورود غیرمجاز و سرقت است. همه افراد وسایل با ارزش زیادی در خانه و محل کار خود دارند که میخواهند در هنگام نبود آنها در امنیت کامل باشند. امروزه قفل های ایمن و پیشرفته زیادی به بازارها آمده که بسیاری از آنها با کلیدهای مخصوص به خود باز و بسته میشوند. با وجود پیشرفت روزافزون ابزارهای امنیتی سارقین نیز روش های تازه ای برای غلبه بر این موانع امنیتی به کار میگیرند که یکی از مهمترین آنها سرقت کلیدها و کپی کردن آنهاست. بهتر است برای پیشگیری از گم کردن کلیدها هنگام خروج از خانه آنها را در جایی کاملا مطمئن پنهان کنید تا نگران گم کردن آنها نباشید. در ادامه بهترین مکان ها برای پنهان کردن کلید را به شما آموزش میدهیم:

پنهان کردن کلید در درب

یکی از بهترین مکان هایی که میتوانید کلیدها یا وسایل با ارزش خود را در آن پنهان کنید درب خانه است. بله! پیچی که در بالای درب قرار گرفته بهترین مکان برای مخفی کردن کلید است و شما میتوانید وسایل با ارزشی مانند کلید را در آنجا پنهان کنید.

گذاشتن کلید در کتاب

کتاب ها یکی از جالبترین اشیاء برای پنهان کردن کلید، پول و وسایل کوچک دیگر هستند و عقل جن هم نمیرسد که شما کلیدتان را در یکی از کتاب های کتابخانه پنهان کرده اید. کافی است داخل یکی از کتاب های کهنه را برش دهید و کلیدهای یدکی را در آن قرار دهید. میتوانید این کتاب را میان دیگر کتاب ها قرار دهید تا توجه هیچکس به آن جلب نشود.

پنهان کردن کلید

گذاشتن کلید زیر گلدان یا سنگ

یکی از مکان های جالب برای مخفی کردن کلید گذاشتن آن داخل گلدان یا زیر آن است. میتوانید در یک قوطی پلاستیکی کلیدهای یدکی یا وسایل باارزشتان را پنهان کرده و آن را در خاک باغچه دفن کنید. در واقع شما یک گنج بزرگ را در خاک باغچه تان دفن کرده اید که جز خودتان هیچکس جای آن را نمیداند. یکی از روش های ساده برای پنهان کردن کلید گذاشتن آن زیر یکی از سنگهای خاص در باغچه است که خطر پیدا کردن آن را به صفر میرساند.

مخفی کردن کلید در حمام و توالت

یکی از عجیب ترین و بهترین مکان های برای مخفی کردن کلید و هر وسیله دیگری گذاشتن آن زیر یکی از کاشی های حمام یا توالت است. شما میتوانید کلید را حتی پشت آیینه و یا زیر وان حمام قرار دهید و مطمئن باشید ذهن هیچ کس به آن نمیرسد که شما کلیدتان را در چنین جایی پنهان کرده باشید.

مخفی کردن کلید در مکان های در معرض دید

یکی از نکات جالب در مخفی کردن کلید جاسازی آن در مکان های در معرض دید است زیرا هیچکس فکرش را نمیکند که شما در چنین جایی کلید را مخفی کرده باشید. جاهایی مثل قاب عکس، تابلو، طاقچه، آینه و دیگر وسایل در معرض دید را میتوان به مکان مناسبی برای مخفی کردن کلید و دیگر وسایل ارزشمند تبدیل کرد.

جاسازی کلید در پریز برق

یکی از بهترین مکان ها برای مخفی کردن کلید گذاشتن آن داخل پریزهای برق است. قطعا سارقین از ترس برق گرفتگی هیچگاه به سراغ پریزهای برق نخواهند رفت. شما متیوانید پریزهای مناسب برای مخفی کردن کلید روی دیوار بزنید ولی در واقع از آنها تنها به عنوان مکانی برای پنهان کردن کلید یا دیگر وسایل ارزشمند و گران قیمتتان استفاده کنید.

گذاشتن کلید در کیبورد

کیبوردها وسایل بزرگ و دست و پاگیری هستند که ارزش چندانی نداشته و سارقین هیچگاه به سراغ آنها نمیروند. شما میتوانید یک کیبورد جاسازدار در اتاق خواب خود قرار دهید و کلید یا اشیای ارزشمند دیگری را در آن پنهان کنید.

دیگر مکان های مناسب

راه پله یکی دیگر از مکان های جالب برای پنهان کردن کلید و دیگر اشیاء باارزش است. زیر پله ها مخفیگاه بسیار خوبی برای گذاشتن کلید است که هیچ دزدی به سراغ آن نمیرود. مبل ها نیز فضای خالی زیادی دارند و شما میتوانید کلید و دیگر اشیاء با ارزش خود را درون آن مخفی کنید. چه مکان های مخفی دیگری برای پنهان کردن کلید به ذهن شما میرسد؟ نظرات خود را با در میان بگذارید.

 

 

1 دیدگاه در “بهترین مکان برای پنهان کردن کلید در خانه کجاست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسپانسر: پیام جی پی اس فروشنده ردیاب خودرو