بهترین روش آموزش برای بستن قفل فرمان

بهترین روش آموزش برای بستن قفل فرمان

قفل فرمان و قفل پدال جز وسایل امنیتی می باشد که هر شخصی با بستن آن روی ماشین خود باعث به تاخیر افتادن کار سرقت خودرو می شود. به نوعی این وسایل کاملا باعث جلوگیری سرقت نمی شود اما به دلیل اینکه به نوعی زمان تاخیر سرقت را افزایش می دهد تا زمان باز کردن قفل فرمان سریعا می توانید خود را به ماشین برسانید. شاید برخی از شما حتی نحوه بستن قفل فرمان را بلد نباشید که در این مقاله بهترین روش آموزش برای بستن قفل فرمان را توضیح می دهیم و همچنین کلیپ آموزش آن را می گذاریم

مراحل بستن قفل فرمان

در مرحله اول باید به شما بگوییم که قفل فرمان دارای دو بخش داخلی و خارجی است و یک قفل در مرکز آن قرار دارد. برای بستن قفل فرمان کافیست ابتدا یک قسمت از قفل فرمان که قسمت کوتاه آن است را ببندید و سمت بلند آن را در جهت مخالف قرار دهید تا اگر کسی بخواهد با وجود قفل فرمان ماشین را بدزدد عملا نتواند فرمان را بچرخاند زیرا قسمت بلند قفل فرمان به شیشه می خورد و صاحب ماشین سریعا مطلع می شود.

نصب ردیاب خودرو بعنوان بهترین روش مراقبت از ماشین

شاید چیزی که امروزه بتواند به کار شما بیاید دستگاه ردیاب خودرو می باشد زیرا با نصب آن نه تنها می توانید از موقعیت ماشین خود مطلع شوید بلکه دقیقا حتی هنگام سرقت باتری خودرو سریعا آلارم برای شما فرستاده می شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.