بهترین درب های ضد سرقت چه ویژگی هایی دارند؟

بهترین درب های ضد سرقت چه ویژگی هایی دارند؟

در سالهای اخیر نصب دربهای ضد سرقت در ورودی ساختمان های اداری و مسکونی به یک امر رایج مبدل شده است زیرا این دربها تضمین کننده امنیت خانه و محل کار هستند. انواع مختلفی از درب های ضد سرقت ترک، ایرانی و چینی در بازار موجود است که از نظر کیفیت طراحی، استحکام و … با هم متفاوتند. مهمترین ویژگی یک درب ضد سرقت استاندارد، میزان مقاومت و ایمنی آن است. در این مطلب شما با ویژگی های بهترین درب های ضد سرقت آشنا میکنیم. با ما همراه باشید.

بهترین درب های ضد سرقت چه ویژگی هایی دارند؟

  • فاصله بین چهارچوب و یک درب ضد سرقت استاندارد حدودا بین ۴-۵ میلی متر است. اگر این فاصله بیش از میزان گفته شده باشد باز کردن درب توسط سارقین راحت تر میشود زیرا با وجود این فاصله زیاد سارقان اقدام به وارد کردن یک میله در این شکاف کرده و در را به راحتی باز میکنند.
  • استحکام قفل درب ضد سرقت نیز برای حفظ ایمنی درب بسیار مهم است. قفل باید در محل تعیین شده کاملا محکم شده باشد تا امکان شکستن و جدا کردن آن از درب به حداقل برسد.
  • قسمت ورودی برای کلید درب های ضد سرقت استاندارد باید یک منطقه محافظت شده داشته باشد. یک درب ضد سرقت خوب مجهز به سیستم نشان قوی برای محکم نگه داشتن قلم نیز میباشد.
  • درب ضد سرقت ایمن باید با یک لولای قابل تنظیم به چهارچوب متصل شود. جوش دادن لولا به درب امکان تنظیم کردن آن را از بین می برد.
  • درب های ضد سرقت استاندارد در هنگام بسته شدن سر و صدای اضافی ندارند و با فشار اندک انگشتان به راحتی بسته میشوند. درب های ضد سرقت مجهز به قفل وانتی این ویژگی را دارند و به راحتی باز و بسته میشوند.

بهترین درب های ضد سرقت چه ویژگی هایی دارند؟

  • یک درب ضد سرقت باکیفیت مجهز به سیستم درزگیر دو جداره است. سیستم درزگیر دوجداره عایق سرما، گرما و صدا بوده که این امر مانع از ورود آلودگی های مختلف به خانه میشود. در واقع درب های ضد سرقت دو جداره تضمین کننده امنیت و آسایش ساکنین خانه هستند.
  • درب های ضد سرقتی که بخش داخلی آنها از بتن پر شده است امنیت بسیار بالاتری نسبت به درب های پر شده با پلی اورتان دارند. هر چند درب های ضدسرقت بتنی گرانتر از سایر درب های ضد سرقت هستند اما استحکام بالای آنها در برابر ضربه، استاندارد آنها را تضمین میکند.
  • اگر هر چند وقت یکبار میخواهید ظاهر درب ضد سرقت خانه را عوض کنید بهترین انتخاب برای شما درب های ضد سرقت مدولار است. ظاهر این نوع درب ها را میتوان به راحتی تغییر دارد و دیگر نیازی به تعویض درب نخواهد بود. رنگ و ظاهر درب های ضد سرقت مدولار را میتوان به دلخواه تغییر داد.

بهترین درب های ضد سرقت چه ویژگی هایی دارند؟

  • هنگام خرید درب های ضد سرقت دو ویژگی قیمت و زیبایی درب نیز برای مشتری بسیار حائز اهمیت است. زیبایی درب ضد سرقت بسیار مهم است زیرا اولین جایی از خانه شماست که در معرض دید همگان است.

 

1 دیدگاه در “بهترین درب های ضد سرقت چه ویژگی هایی دارند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.