باز کردن قفل درب و قفل آویز با سنجاق سر

باز کردن قفل درب و قفل آویز با سنجاق سر

هنگامی که شما پشت در می مانید و کلید خود را فراموش می کنید یا کلید در قفل گیر کرده است مسلما باید سریعا با کلیدساز سیار شهر خود تماس بگیرید. اما اگر می خواهید پول هزینه کلید ساز نکنید ابتدا روش های باز کردن قفل درب و قفل آویز را که در سایت گذاشته ایم امتحان کنید. در این مقاله هم باز کردن قفل درب و قفل آویز با سنجاق سر را آموزش می دهیم.

مراحل باز شدن قفل

اولین نکته ای که باید به شما بگوییم این است که داخل هر قفل یک مغزی وجود دارد و همچنین چندین پین داخل آن وجود دارد که برای باز کردن قفل کافیست کلید داخل مغزی برود و پین های قفل در یک راستا قرار گیرند و سپس با چرخاندن کلید قفل باز می شود.

باز کردن مغزی قفل

باز کردن مغزی قفل

در اینجا می خواهیم باز کردن قفل درب یا قفل آویز را به وسیله سنجاق سر به شما نشان بدهیم که تنها کافیست دو سنجاق داشته باشید و به صورت زیر این دو سنجاق را خم کنید.

مراحل باز کردن قفل با سنجاق

در ابتدا یک سنجاق را داخل قفل وارد می کنیم و سپس سنجاق دیگر را که صاف می باشد داخل مغزی قفل می بریم تا بالا پایین کردن پین ها در یک راستا قرار گیرند. به همین سادگی شما می توانید قفل درب یا قفل آویز را باز کنید.

ما به شما پیشنهاد میکنیم برای اینکه کسی نتواند با استفاده از این روشها قفل ها را باز کند اقدام به خرید قفل دیجیتال و اثر انگشتی کنید. برای خرید انواع قفل دیجیتال و مغزی قفل درب ضد سرقت کافیست با شماره کلید ساز آنلاین داخل سایت و مربوط به شهر خود تماس بگیرید.

 

منبع : wikihow

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.