روش باز کردن درب ماشین بدون کلید و با استفاده از میله فلزی

روش باز کردن درب ماشین بدون کلید و با استفاده از میله فلزی

برای هر کسی پیش می آید که بعد از پارک کردن ماشین و به دلیل حواس پرتی هنگام پیاده شدن از ماشین، سوییچ را فراموش کند. در این زمان شما ممکن است اسناد با ارزشی داخل ماشین داشته باشید و حال با قفل بودن درب ماشین و جا ماندن سوییچ ناچار باشید به کلید ساز سیار تماس بگیرید. البته اگر یک میله فلزی، یک کیسه هوا کوچک و یک تکه چوب را فراهم کنید با نگاه کردن به این مقاله به راحتی می توانید درب ماشین را باز کنید. پس باهم روش باز کردن درب ماشین بدون کلید و با استفاده از میله فلزی در این مقاله فرا می گیریم.

وسایل مورد نیاز برای باز کردن درب ماشین بدون نیاز به کلید

  1. یک تکه چوب که طوری برش داده شده باشد که به نوعی لای درب ماشین قرار دهید.
  2. یک کیسه هوای کوچک
  3. یک میله فلزی

فیلم آموزشی باز کردن درب ماشین بدون نیاز به کلید

به راحتی با نگاه کردن به کلیپ زیر می توانید درب ماشین خود را باز کنید. در ابتدای کار باید از قسمت بالای درب ماشین لبه ی درب را به سمت بیرون بکشید و تکه چوب را لای آن قرار دهید. حال به راحتی کیسه هوا را بین لبه درب ماشین قرار دهید و آنرا باد کنید تا طوری لبه ی درب ماشین باز شود تا تکه چوب را به راحتی بین آن قرار هید. در این مرحله تکه چوب را به سمت منحنی درب قرار دهید تا فضای بین لبه ی درب ماشین بیشتر باشد.

در این مرحله به راحتی می توانید میله فلزی خود را از لای درب ماشین عبور دهید. توجه داشته باشید که سر میله فلزی باید خمیده باشد. حال به آرامی میله فلزی را به دستگیره درب ماشین خود نزدیک کنید و با کشیدن آن به سمت بیرون درب ماشین باز می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.