انواع روکش های درب ضد سرقت

انواع روکش های درب ضد سرقت

با توجه به اینکه تفاوت های زیادی بین ساختار درب های معمولی و درب های ضد سرقت وجود دارد و از لحاظ ایمنی و امنیت درب ضد سرقت تفاوت خیلی زیادی دارد اما همیشه ظاهر درب مهم است. به همین دلیل در اکثر درب های معمولی از روکش چوبی یا برخی مواقع از MDF یا PVC استفاده می شود حال اینکه ممکن است با استفاده از پیشرفت تکنولوژی از abc نیز استفاده شود که باعث مقاوم بودن درب در برابر آب باشد. اما به طور کلی انواع روکش های درب ضد سرقت استفاده می شود شامل MDF و PVC  می باشد که همین امر باعث زیبا شدن درب می شود.

در هنگام خرید درب ضد سرقت شما می توانید علاوه بر انتخاب طرحی که روی درب بکار برده می شود و نوع قفلی که می خواهید استفاده شود به آنها بگویید که روکش درب ضد سرقت از چه نوعی باشد. هر چند که شما بعدا می توانید اقدام به تعویض قفل درب ضد سرقت کنید اما روکش درب را به هیچ وجه نمی توانید تغییر دهید پس به این نکته خیلی دقت کنید. و باید به شما بگوییم که حتی روکش درب ضد سرقت را استفاده از پلی استر رنگ آمیزی می کنند که درب خیلی قشنگ می شود.

نکته آخر اینکه همانطور که در شکل مشاهده می کنید در هنگام سفارش درب ضد سرقت تمامی کارکنان تولیدی اقدام به ساخت چهار چوب و اندازه گیری دقیق چهارچوب می کنند و سپس چهار چوب درب ضد سرقت و خود درب ضد سرقت را رنگ می کنند.

1 دیدگاه در “انواع روکش های درب ضد سرقت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.