انواع روش های باز کردن درب خانه و ماشین بدون کلید

انواع روش های باز کردن درب خانه و ماشین بدون کلید

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که کلید خانه یا ماشینتان را جا گذاشته و یا گم کرده باشید. اغلب افراد در این شرایط به سراغ یک کلید ساز و قفل ساز ماهر می روند اما اگر در جایی گیر افتادیم که هیچ دسترسی به این افراد نبود باید چکار کنیم؟

در این مطلب شما را با آسان ترین روش های باز کردن درب خانه و خودرو بدون نیاز به داشتن کلید آشنا می کنیم.

انواع روش های باز کردن درب خانه و ماشین بدون کلید

نحوه باز کردن درب خانه بدون داشتن کلید

با توجه به نوع قفل، روش های مختلفی برای باز کردن درب خانه وجود دارد. مسلما برای باز کردن قفل های پیچیده تر باید به سراغ روش های پیشرفته تری بروید. در ادامه روش های مختلف باز کردن درب خانه بدون نیاز به داشتن کلید را مشاهده می کنید.

 • باز کردن قفل درب خانه به وسیله کلید Bump

برای باز کردن قفل های پین دار میتوانید از این کلیدها استفاده کنید. البته این روش تنها برای قفل درب های معمولی مناسب که دارای کلید یک طرفه هستند کاربرد دارد. اغلب خانه ها از قفل های معمولی در ورودی درب خانه استفاده میکنند و به همین دلیل شما میتوانید بدون داشتن کلید قفل و تنها با استفاده از  کلید Bump درب خانه را باز کنید. از آنجایی که قفل درب ماشین ها با کلیدهای دو طرفه باز می شود استفاده از کلید Bump برای باز کردن آن بی فایده است.

 • کمک گرفتن از کلید سازان مجرب و مطمئن

این روش بهترین و مطمئن ترین راه برای باز کردن درب خانه است. پس اگر کلید درب خانه را گم کردید و پشت درب خانه جا ماندید میتوانید از ما کمک بگیرید. نیروهای ما در کوتاه ترین زمان ممکن به آدرس مورد نظر شما آمده و درب را برای شما باز میکنند.

 • باز کردن قفل درب خانه به وسیله گیره کاغذ
 • باز کردن قفل درب خانه به وسیله کارت اعتباری
 • باز کردن قفل درب خانه به وسیله کارد

قفل درب را میتوان بدون نیاز به کلید و تنها با استفاده از گیره کاغذ یا چاقوی آشپزخانه نیز باز کرد.کارت اعتباری نیز یکی از بهترین ابزارها برای باز کردن قفل درب بدون کلید است. برای این کار باید کارت اعتباری را بین دستگیره و لایه در گذاشته و خم کنید تا زبانه قفل به سمت داخل هدایت شده و در نتیجه درب باز شود. کارت های لمینت بهترین کارت ها برای این کار هستند.

انواع روش های باز کردن درب خانه و ماشین بدون کلید

نحوه باز کردن درب خودرو بدون داشتن کلید

 

 • باز کردن درب خودرو با استفاده از بند کفش

قفل درب خودرو از قفل هایی است که هنگام باز شدن به سمت بالا کشیده می شوند. اگر کلید خودروی خود را گم کرده اید میتوانید درب آن را با بند کفش باز کنید. برای این کار ابتدا باید بند کفش را به صورت دایره ای گره بزنید. سپس بند را به داخل ماشین بفرستید و پس از قلاب شدن آن دور دستگیره قفل، آن را به سمت خودتان بکشید. بهتر است پیش از انجام این کار دزدگیر خود را خاموش کنید.

 • باز کردن درب خودرو با استفاده از میله فلزی و پیچ گوشتی

شما میتوانید با استفاده از میله فلزی و پیچ گوشتی در کمتر از ۳۰ ثانیه درب ماشین خود را باز کنید.

دیگر روش های باز رکردن درب خودرو بدون داشتن کلید

 • باز کردن درب خودرو به وسیله چوب لباسی
 • باز کردن درب خودرو بدون داشتن کلید و تنها با استفاده از اسلیم جیم (میله ای فلزی دارای یک برآمدگی در قسمت ابتدایی آن)
 • باز کردن درب خودرو با کیسه هوای کوچک
 • باز کردن درب خودرو با نوار پلاستیکی
 • و استفاده از توپ تنیس برای باز کردن درب خودرو

روش هایی که ذکر شد آسان ترین و کاربردی ترین روش ها برای باز کردن درب خودرو و خانه بدون داشتن کلید است. اما بدون شک بهترین و مطمئن ترین راه برای باز کردن قفل خانه و ماشینی که کلید آن گم شده است تماس با کلیدسازان و قفل سازان حرفه ای و مطمئن در این زمینه است.

اگر کلید خانه شما گم شده هر چه زودتر قفل آن را عوض کنید تا خانه شما در معرض سرقت و ورود غیر مجاز نباشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.