استفاده از یک کلید برای باز کردن چندین مغزی قفل

استفاده از یک کلید برای باز کردن چندین مغزی قفل

تا به حال قفل های متعددی به شما نشان داده ایم که شما می توانید با نصب آنها مانع از ورود سارقان شوید. هر چقدر بتوانید از قفل های ریموت دارد و هوشمند استفاده کنید در واقع دست سارقان را از باز کردن کوتاه می کنید. در این مقاله می خواهیم قفل رمزی OVIO PairLock به شما معرفی کنیم که به راحتی می توانید با استفاده از کلید رمزی اقدام به باز کردن قفل کنید. البته این نوع قفل به دلیل کاربرد ویژه آن و جداسازی مغزی قفل به سادگی می توانید داخل دستگیره درب ضد سرقت، قفل دوچرخه و قفل کابینت بگذارید و خاصیت بهتر آن استفاده از یک کلید برای باز کردن چندین مغزی قفل می باشد.

بعنوان قفل دیجیتال

حتما شما با فواید استفاده از دستگیره دیجیتال برای هتل ها یا استفاده از قفل های رمزی مطلع هستید. در واقع قفل OVIO PairLock یک نوع قفل دیجیتال است که به راحتی قابل بیرون آوردن می باشد و شما می توانید رمز آنرا تغییر دهید. اما استفاده بهتر آن این است که از یک کلید می توانید برای باز کردن چندین قفل OVIO PairLock استفاده کنید.

وجود یک کلید برای چندین قفل

زمانی که در جایی یا شرکتی هستید و می خواهید آنجا را ترک کنید و اسباب کشی کنید به راحتی می توانید قفل OVIO PairLock بیرون بیاورید و حتی قابل استفاده بعنوان قفل دوچرخه می باشد. ویژه مهمتر این است که هنگام گم شدن  کلید می توانید دوباره کلید را خریداری کنید. در واقع هم قفل هم کلید کاملا رمزی می باشد .

 

برای خرید قفل های رمزی و دیجیتال شما کافیست با کلیدسازی شبانه روزی تهران تماس بگیرید. حتی اگر در منطقه ای چون تجریش یا شرق تهران یا حتی در شیراز و بندرعباس زندگی می کنید کافیست با تایپ کلیدسازی شبانه روزی شرق تهران، کلیدسازی شبانه روزی تجریش، کلیدسازی شبانه روزی غرب تهران، کلید سازی شبانه روزی شیراز و…. هر شهری که در آن هستید سریعا وارد سایت ما شوید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.