استفاده از جعبه قفل هوشمند igloohome برای مهمانان شما

استفاده از جعبه قفل هوشمند igloohome برای مهمانان شما

شاید جالب باشد که بدانید برخی از اوقات که شما در خانه نیستید ممکن  است مهمان درب منزل شما باشد با این وجود شما می توانید با نصب قفل دیجیتال و هوشمند امکان باز شدن قفل درب را به آنها بدهید تا به خانه برسید. اما با جعبه قفل هوشمند igloohome هم می توانید کار قفل دیجیتال را انجام دهید. در اینجا روش استفاده از جعبه قفل هوشمند igloohome برای مهمانان شما را توضیح خواهیم داد.

جعبه قفل هوشمند igloohomeچیست و چه کاربردی دارد؟

این یک جعبه قفل هوشمند است که به راحتی می توانید روی دستگیره درب یا یک جایی نزدیکی درب وصل کنید. به واقع داخل این جعبه قفل هوشمند می توانید کلید و کارت کلید را بگذارید که می تواند کلید درب ورودی منزل یا دفتر و اتاق خواب ها باشد. تنها اینکه جعبه قفل با استفاده از شماره کد وارد می شود و حتی شما می توانید به صورت آنلاین یک رمز را ایجاد کنید تا مهمان با وارد کردن آن جعبه کلید را باز کند.

فواید استفاده از جعبه کلید igloohome

  • پذیرایی به موقع از مهمانان شما در غیاب شما
  • بهترین مکان برای مخفی کردن کلید خانه
  • قابلیت دسترس قرار دادن کلید خانه برای افراد مورد نظر

این جعبه قفل هوشمند دارای یک باتری داخلی است که با یک بار شارژ کردن نزدیک به یک سال کار می کند و به دلیل وجود فناوری بلوتوث به راحتی می تواند با گوشی شما تطبیق داده شود و حتی شما می توانید از راه دور پین کد مورد نظر را برای باز کردن جعبه کلید ایجاد کنید.

جعبه کلید هوشمند igloohome می تواند بهترین گزینه برای مهمانسراها باشد و کسانی که در روستا اقدام به کرایه دادن اتاق یا خانه برای مهمان می کنند و دیگر نیازی به حضور فیزیکی و تحویل دادن کلید به مهمان و مسافر نیست تنها باید پین کد را به آنها بدهید تا جعبه کلید باز شود و خود آنها کلید را بردارند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.