آموزش تعویض مغزی و توپی قفل درب ضد سرقت

 

درب ضد سرقت به دلیل امنیت و استحکام بالا خیلی زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه بیشتر واحد های اپارتمانی مجهز به درب ضد سرقت است. قفل درب ضد سرقت طوری ساخته شده است که حتی کلید ساز حرفه ای همه هنگام گم شدن کلید نمی تواند قفل را باز کند. هنگامی که قصد خرید یک واحد آپارتمان یا کرایه کردن آنرا دارید بهتر است مغزی قفل را عوض کنید. توپی یا همان مغزی قفل را بخرید و با مشاهده آموزش تعویض مغزی و توپی قفل درب ضد سرقت به راحتی می توانید مغزی قفل را عوض کنید.

نحوه باز کردن مغزی و توپی قفل درب ضد سرقت

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید. هر درب ضد سرقت یک مغزی قفل و زبانه دارد که با چرخاندن کلید زبانه باز و بسته می شود. شما با دیدن دو پیچ روکش مغزی به راحتی می توانید آنرا باز کنید. با باز کردن پیچ یک دست روی اجزای روکش مغزی از سمت بیرون داشته باشید تا گم نشود.

با باز کردن دو پیچ روی مغزی قفل حال نوبت باز کردن پیچ وسط روی زبانه درب ضد سرقت است.

پس از باز کردن پیچ به راحتی می توانید مغزی یا همان توپی قفل را از سمت بیرون یا داخل به سمت خود بکشید. با این کار مغزی قفل بیرون می آید. حال کافیست مغزی قفل را خریداری کنید و مجددا داخل درب بگذارید و پیچ های آنرا ببندید.

در آموزش تعویض مغزی و توپی قفل درب ضد سرقت به راحتی توانستید مغزی را باز کنید. برای اطلاع از قیمت مغزی قفل درب ضد سرقت تنها کافیست با شماره کلید ساز ۰۹۱۰۶۸۵۹۶۷۲ تماس بگیرید. در صورتی که نمی توانید خود مغزی قفل را ببندید تنها کافیست با شماره کلید ساز تماس بگیرید تا سریعا خود را به محل برساند.

2 دیدگاه در “آموزش تعویض مغزی و توپی قفل درب ضد سرقت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.