آشنایی با پنج نوع درب ضد سرقت

آشنایی با پنج نوع درب ضد سرقت

شاید جالب باشد بدانید که ۳۴ درصد از سارقان از طریق درب ورودی وارد خانه می شوند و همین امر باعث می شود که مردم به فکر خرید درب ضد سرقت باشند. درب ضد سرقت نه تنها بسیار مقاوم و بادوام می باشد و بهترین وسیله برای جلوگیری از ورود سارقان می باشد بلکه دارای ظاهری زیبا می باشند در این مقاله قصد داریم با آشنایی با پنج نوع درب ضد سرقت شما را در هنگام خرید درب ضد سرقت همراهی کنیم.

به طور کلی می توان گفت که علاوه بر جنس درب ضد سرقت که در گران بودن یا ارزان بودن درب تعیین کننده می باشد اما انواع درب ضد سرقت شامل : درب ضد سرقت چوبی و استیل ، درب ضد سرقت دو لنگه ای مخصوص حیاط خلوت، درب ورودی ضد سرقت ماهگونی طبیعی، درب ساختمانی ضد سرقت با چوب ماهون قرمز، درب های ضد سرقت تجاری فولادی است.

درب ضد سرقت چوبی و استیل

این نوع درب ضد سرقت کاملا چوبی و از نوع استیل لولا دار می باشد و علاوه بر مقاومت بالا دارای ظاهری با درب های شیشه ای قالب دار فولادی می باشد. رنگ قاب های فولادی درب از نوع برنز می باشد و جلوی درب از فولاد ۲۴عیار مشبک است و در عین حال لایه بیرونی آن از جنس چوب کاج است.

مزایا : بدون نیاز به رنگ کردن

معایب: خیلی سخت پر و بدون دستگیره و قفل که باید شما آنرا خریداری کنید.

درب ضد سرقت چوبی و استیل

درب ضد سرقت چوبی و استیل

درب  ضد سرقت دو لنگه ای مخصوص حیاط خلوت

این نوع درب ضد سرقت مخصوص حیاط می باشند که دارای طراحی جالب می باشند و در عین حال امنیتی و توری دار می باشد و مشتک آنها از نوع فولادی می باشد که کاملا ضد آتش است و مانع از ورود حشرات و اشعه ماورا بنفش می شود.

مزایا: چند منظوره

معایب : نصب دشوار با قفل های امنیتی سه تایی

درب ضد سرقت دو لنگه ای مخصوص حیاط خلوت

درب ورودی ضد سرقت ماهگونی طبیعی

درب هایی پیش ساخته دو پنلی می باشد که شامل درزگیر هوا، سخت افزارهای برنزی و پنجره های کوچک مشبک می باشد و در عین حال که ضخامت آنها در حدود دو اینچ است اما بدون روکش است.

مزایا: نصب آسان

معایب : تیره بودن رنگ آنها

درب ساختمانی ضد سرقت با چوب ماهون قرمز

این نوع درب ها دارای هسته ای فولادی و لایه بیرونی چوبی می باشد و در عین حال که کاملا مقاوم و بادوام می باشند بلکه ظاهری زیبا دارند. این نوع درب ضد سرقت با پنل های افقی و رنگ ماهگون طراحی شده است و در عین حال دارای سیستم قفل چند نقطه ای می باشد.

مزایا : دارای سیستم قفل چند نقطه ای و دارای ۴ لولا است

معایب : سفارشی نیست و فقط سایزهای ثابتی موجود می باشد.

درب های ضد سرقت تجاری فولادی

جنس درب های ضد سرقت تجاری فولادی از فولاد گالوانیزه می باشد و در عین حال که بادوام و مقاوم است در برابر آتش و دود مقاوم است.

مزایا : کیفیت بالا

معایب : نیاز به رنگ

شما می توانید با خرید درب ضد سرقت علاوه بر بالا بردن امنیت خانه خود یک درب مقاوم داشته باشید که مانع از ورود سارقان شود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.